Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o proponowanych zmianach? ( szczegóły w poście )

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie chcę zmian, zostawcie jak jest.

    7 31.82%
  • Popieram zmianę (opcja A)

    11 50.00%
  • Popieram zmianę (opcja B)

    4 18.18%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nowe umiejętności geologów

  1. #1
    Osadnik Awatar seiko
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia

    Nowe umiejętności geologów

    witam,

    drzewo umiejętności geologów powstawało zanim zaistniała możliwość wydobycia granitu, tytanu czy saletry, toteż obecne w nim umiejętności nie dotyczą wymienionych surowców.

    moim zdaniem dobrze byłoby to zmienić, widzę 2 możliwe rozwiązania wprowadzenia nowych umiejętności:

    a) dodanie nowych umiejętności w drzewie geologów, przy zachowaniu wszystkich umiejętności dotychczasowych
    b) zastąpienie niektórych dotychczasowych umiejętności nowymi.

    osobiście jestem za opcją A.

    dołączam ankietę i zapraszam do głosowania
    --
    Wszystkim rasistom życzymy kolorowych snów.
    Są wśród nas tacy, od których lepsze jest tylko cokolwiek innego.
    "jeśli ciężka praca dawałaby bogactwo to najbogatsi byliby niewolnicy"

    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    szukanie granitu, tytanu i saletry jest dostępne dopiero od 60-62 poziomu, a najwyższy poziom ulepszenia od 50, więc musieliby dodać dodatkowe poziomy dla najstarszych wyjadaczy, tylko czy naprawdę duzi gracze tego potrzebują?

    poza tym są umiejętności skracające czas poszukiwań wszystkich kopalin lub rudy o 10/20/30%, zawsze coś

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Popieram opcję A, ale tak naprawdę... zapomniałem już dawno, że geolodzy mają drzewko umiejętności. Kopalni granitu, saletry i tytanu mam po jednej sztuce. Albo stoją nieczynne, albo co jakiś czas pakuję torbę śniegu i podziałają ze cztery dni. Zasobów z nich albo nie potrzebuję (bo nie jestem z tych, co chomikują dla chomikowania), albo za słabo dropią dosypki (prawda gdzieś po środku).
    No ale przeszkadzać na pewno by mi nie przeszkadzało.

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Kopalni granitu, saletry i tytanu mam po jednej sztuce. Albo stoją nieczynne, albo co jakiś czas pakuję torbę śniegu i podziałają ze cztery dni.
    Kopalnia granitu to grat do zajmowania miejsca na wyspie.
    Kamieniarze to budynki produkujace surowce o najwiekszej wartosci rynkowej jaka mozna samowystarczalnie i stabilnie generowac, niekorzystanie z tego dopoki jeszcze granit ma jakas rynkowa cene to zwyczajna glupota.

    A co do tematu to troche niefortunny czas na takie pomysly, jesli ma wejsc drzewko skillow dla generalow to ksiazek bedzie spory deficyt, tym bardziej dla wysokopoziomowych umiejetnosci ktore musialyby wymagac zainwestowania najpierw 20 ksiazek w te nizsze, prawie bezuzyteczne.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy pomysł nie cieszył się poparciem na tyle wysokim by mógł zostać przekazany. Wobec powyższego temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.