Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 96

Wątek: (nieoficjalny) Drzewko umiejętności generałów - dyskusja

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Chinatsu Zobacz posta
    czy jeśli wykształcę u generałów szybsze poruszanie się po mapie, to czy istnieje możliwość, że bloki przestaną wychodzić?
    z tego co zauważyłem na testowym to gienek z tą umiejętnością jedynie przenosząc się idzie szybciej (nieznacznie), do ataku idzie "zwykłą" prędkością. Według mnie fajna umiejętność ale 20% to mało. powinno być 10%/25%/50%. Prędkość składania i rozkładania obozu niestety zostaje taka sama.

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    i dlatego zrezygnuje z tej umiejętności u wszystkich moich generalów

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    możne coś zmienia. pewnie z rok minie zanim wprowadzą do oficjalnej gry

  4. #74
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    możne coś zmienia. pewnie z rok minie zanim wprowadzą do oficjalnej gry
    Rok? Najpozniej na wakacje bedzie znajac BB

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    104
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    z tego co zauważyłem na testowym to gienek z tą umiejętnością jedynie przenosząc się idzie szybciej (nieznacznie), do ataku idzie "zwykłą" prędkością. Według mnie fajna umiejętność ale 20% to mało. powinno być 10%/25%/50%. Prędkość składania i rozkładania obozu niestety zostaje taka sama.
    To chyba źle patrzyłeś bo puszczając 2 stojących obok siebie, jednego z umiejętnością i jednego bez, widać, że jest różnica w czasie dojścia.

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez m_ic_ha_l Zobacz posta
    To chyba źle patrzyłeś bo puszczając 2 stojących obok siebie, jednego z umiejętnością i jednego bez, widać, że jest różnica w czasie dojścia.
    tą wątpliwość może jedynie rozwiać BB_Penelopa

  7. #77
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    możne coś zmienia. pewnie z rok minie zanim wprowadzą do oficjalnej gry
    W BB pracują ciężko, lada dzień pewnie nowa wersja będzie do testowania po naszych uwagach, a gdyby przyłączyło się jeszcze parę osób do komentowania na testowym, to pewnie jeszcze krócej by to wszystko trwało.
    Jeśli się wczytać w nasze komentarze i odpowiedzi BB, wygląda na to, że biorą sobie wszystkie uwagi do serca i że zmian w stosunku do pierwotnej wersji będzie całkiem sporo, bo było/jest co zmieniać.
    Obstawiam, że przed wakacjami będziemy mieli na co wydawać książki.
    Swoją drogą ciekawe, czy pracują też nad ulepszaniem wyspy, o którym też wspominał któryś pamiętnik developera.

    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    tą wątpliwość może jedynie rozwiać BB_Penelopa
    Jest dokładnie tak, jak pisze m_ic_ha_l.

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    104
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Obiło mi się gdzie o oczy, że ulepszenie wyspy w postaci drzewka zostało zarzucone, ale nigdzie teraz tego nie znajdę.

    A co do tego czy będą zmiany ? Dobre pytanie. Mam wrażenie, że mimo zapowiedzi na forum o przyglądaniu się opinii graczy drzewko zostanie dokładnie takie je jest.

  9. #79
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez m_ic_ha_l Zobacz posta
    Obiło mi się gdzie o oczy, że ulepszenie wyspy w postaci drzewka zostało zarzucone, ale nigdzie teraz tego nie znajdę.

    A co do tego czy będą zmiany ? Dobre pytanie. Mam wrażenie, że mimo zapowiedzi na forum o przyglądaniu się opinii graczy drzewko zostanie dokładnie takie je jest.
    Gdyby zostało takie jak jest, to bym się jakoś specjalnie nie unosił, ale mówią nie tylko, że się przyglądają, ale również że widzą potrzeby zmian.

  10. #80
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    a gdyby przyłączyło się jeszcze parę osób do komentowania na testowym, to pewnie jeszcze krócej by to wszystko trwało.
    A to na polskim forum nie można komentować, chyba BB też może wejść na polskie forum i zajrzeć jakie ludzie mają pomysły lub sugestie. Jakoś mnie nie ciągnie na angielskie forum jeżeli mój English is so bad

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.