Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Bilans zasobów - zmiany po aktualizacji

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.08.2016
    Posty
    30
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Bilans zasobów - zmiany po aktualizacji

    Miałem zbilansowaną produkcję chleba. Odpowiednia ilość zboża, mąki a później chleba. Wszystko na plusie. O dziwo po ostatniej aktualizacji bilansu już nie było, zaczęło mi brakować mąki. Musiałem dostawić młyn na pierwszym poziomie i jest już ok. Ale zabiera mi to jeden patent. Takie historie się już zdarzały?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście!! kiedyś BB las zajumało wielu osobom i tylko najbliżsi prezesowi odzyskały rekompensaty ;/
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wystarczy, że przestawisz budynki produkcyjne, czas produkcji zależy (w przypadku młynu) również od odległości od magazynu.
    W drugą stronę, mogłeś przestawić piekarnie i skrócić czas produkcji, stąd niedobór mąki.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    22.08.2016
    Posty
    30
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nic się nie zmieniło, jednego dnia bilans dodatni a drugiego ujemny.

  5. #5
    Elelkal_
    A nie brakuje Ci czasem wody ? Jeśli masz jej niedobory to piekarnia nie pracuje, więc zwiększają się zapasy mąki, ewentualnie padają pola albo odległość zwiększa się, więc tym samym czas produkcji zmienia się, a to może spowodować, że brakuje mąki.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    22.08.2016
    Posty
    30
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    A nie brakuje Ci czasem wody ? Jeśli masz jej niedobory to piekarnia nie pracuje, więc zwiększają się zapasy mąki, ewentualnie padają pola albo odległość zwiększa się, więc tym samym czas produkcji zmienia się, a to może spowodować, że brakuje mąki.
    Przecież napisałem, że nic się nie zmieniło. Wszystkiego mam full i zbilansowane dodatnio. Niczego mi nie brakuje...no może piątek klepki

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Mam ten sam problem. Miałem na zero, teraz -2k :/

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Ze względu na datę wątku, temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.