Zobacz wyniki ankiety: Wprowadzenia ww do Prochu

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    31 65.96%
  • Nie

    13 27.66%
  • Nie interesują mnie przygody

    3 6.38%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Aktualizacje w przygodach

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Hm, a może uzależnić dropy od levelu? Zrobić z 5 progów, jak w eventach. Gdyby z takiej sawanny leciała na przykład zaprawa, to może ktoś 60+ mógłby się skusić.
    jesli z drwala masz szanse na 200 czy 300 zaprawy, to ile mialoby leciec z sawanny ? 30-40 ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Hm, a może uzależnić dropy od levelu? Zrobić z 5 progów, jak w eventach. Gdyby z takiej sawanny leciała na przykład zaprawa, to może ktoś 60+ mógłby się skusić.
    Mnie już zaprawa niepotrzebna, natomiast gdyby wpadały fajne budynki i drop był przyzwoity to bym robiła te prostsze przygody, tylko to by trzeba jakoś sensownie ustawić.

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    nierealne z dwoch prostych powodow :

    - jakiekolwiek surowce ktore moga wypadac z latwych przygod wysokie levele moga sobie wykopac na wyspie bez angazowania wojska w ogole
    - ze wzgledu na skladowa stala czasu wykonania przygody spowodowana koniecznoscia wyslania i powrotu generalow latwe przygody nigdy nie beda konkurencyjne jesli chodzi o expa (bo w czasie zrobienia 1x trzeciego zlodzieja nigdy nie wykonasz CR 15 razy, a innych przygod tym bardziej)
    Expa i tak głównie z drwali ciągnę, gdyby drop był fajny, to bym zrezygnowała z męczenia DMK na rzecz innych przygód, dla mnie najbardziej interesujące byłyby budynki, ale szansa na trafienie powinna być realna, bo przy 2% to mnie się nie chce bawić, jak w byczku było 7% szansy na wieżę, to masowo je robiłam i ładne osiedle postawiłam.

  3. #13
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszej dyskusji i głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    jesli z drwala masz szanse na 200 czy 300 zaprawy, to ile mialoby leciec z sawanny ? 30-40 ?
    Sawanna jest dwuosobowa, w szybkim poradniku 12 ataków, poniżej 1k rekrutów straty. 50/100 zaprawy + szansa na jakiś ładny budynek i paru amatorów by się pewnie znalazło (na zasoby, nie na XP oczywiście).

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    A może wprowadzić możliwość samodzielnego ustalenia poziomu trudności przygody? Drop i exp rósłby proporcjonalnie ze wzrostem trudności. Czyli początkujący gracz robi sobie np Bagienną Wiedźmę tak jak teraz, a wysoki level włączy ja na poziomie 10/10 i dostanie 10x więcej surki i 10x więcej expa, za 10x większe straty.

    Ktoś by się pisał na Byka ze stratami 5000 rekrutów, 200k expa i 20% szans na wieże?

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po to masz tyle przygód żeby każdy znalazł coś dla siebie. powiedz mi jak byś przerobił wtedy bagienną? za mało tam miejsca.

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Głosy są bardzo zróżnicowane, dlatego zachęcam do dalszego głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez lukasz18888 Zobacz posta
    Po to masz tyle przygód żeby każdy znalazł coś dla siebie. powiedz mi jak byś przerobił wtedy bagienną? za mało tam miejsca.
    I jak będzie więcej przygód to gracze będą mieli mniejszy wybór, trudniej znajdą coś dla siebie?

    W bagiennej zmieniłbym tylko ilość i rodzaj jednostek w obozach. Rozstawienie i układ obozów zostawiłbym bez zmian.

    Może zamiast suwaka z dziesięcioma poziomami trudności, zostawić obecny poziom trudności i jeden poziom "elitarny"?

  9. #19
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    W dalszym ciągu zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Przygody z losowym umiejscowieniem obozów. Niby ta sama przygoda a tak naprawdę za każdym razem była by inna Większa trudność = większy drop i wyższe prawdopodobieństwo trafienia budowli.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.