Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Wątek: Zmiany w grze - 21.02.2017 - Opinie

  1. #21
    kacpergrozny2
    dlaczego te zmiany w tych godzinach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2014
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    mam nadzieje ze to nie bedzie tak ze zaprosze kogos z 5ma msw ten mi tam zrobi damage opusci przygode a ja go zaprosze ponownie i tak w kółko.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kacpergrozny2 Zobacz posta
    dlaczego te zmiany w tych godzinach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
    pewnie dział "IT" pracuje w godzinach 8-16 ))

  4. #24
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Booorys81 Zobacz posta
    mam nadzieje ze to nie bedzie tak ze zaprosze kogos z 5ma msw ten mi tam zrobi damage opusci przygode a ja go zaprosze ponownie i tak w kółko.
    Zdaje się że w takim wypadku które opuszczą przygodę dostana jedno wielkie nic, może trochę expa.
    Czy anulowałeś kiedyś jakąś przygodę po ubiciu jakiegoś obozu?

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Przejeli system pracy od nas, u nas remonty drog sa akurat wtedy gdy jest wzmozony ruch na drogach, dostawy do sklepow oraz smieciarki zawalaja przejazdy tez w godzinach kiedy kazdy spieszy sie autem do pracy, kurier czy listonosz przynosza paczki do domu jak nikogo nie ma w tych godzinach. Wiec i tu robia konserwe ( zwana aktualizacja ) akurat wetdy kiedy kazdy chce grac.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.01.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dokładnie tak Mogliby robić nocne, ale po co pracować raz na miesiąc nockę, lepiej wyłączyć grę od 8 do 16-18, bo tyle to pewnie potrwa

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Achazu może to Cię zaskoczy, ale nie cały świat kręci się wokół Ciebie. To że Ty czy ja gramy od rana nie oznacza, że większość graczy gra w tych godzinach (na podstawie aktywności na handlu zakładałbym, że jest wprost przeciwnie). Godziny jak już ktoś zauważył wynikają pewnie z godzin pracy działu IT i to nie w polskim oddziale, więc ewentualne pretensje, że nikt nie chce dla Twojej wygody nocek zarywać sugeruję wylewać na oficjalnym profilu gry na FB: https://web.facebook.com/TheSettlersOnline/?_rdr

    Edytka: gra działa
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 21.02.2017 o 11:43

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zobaczymy co im się udało popsuć i kiedy następna rekonserwa

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Można anulować wysłane zaproszenie jeśli gracz jeszcze go nie przyjął - dla mnie bomba

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    witam, no mają refleks szachisty ja im wpłaciłem 100 PLN na klejnoty to po dwóch dniach upominania się jak już sprawa trafiła do rady konsumenta klejnoty mi przesłali, ostatnie pieniądze jakie im wpłaciłem

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.