Zamknięty wątek
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 88

Wątek: Konkurs z okazji 5 rocznicy - Dyskusja

  1. #31
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Też naliczyłam ich 9, a podałam 6ciu z brzegu. Licho wie czy trzeba było wybrać czy o co chodzi? Co do postaci też zgłupiałam i postawiłam na krasnala ze środka wyspy Z tymi przygodami zaś to nie potrzebne lamenty chyba, mam 65lvl i tylko wujek google ratował sprawę, prędzej niższe lvl je robią i to wiedzą niż wysokie
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2014
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    pytanie 12 - zdefiniujcie uczestniczyc

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2015
    Posty
    64
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Witajcie


    Przy publikacji odpowiedzi w wątku konkursowym proszę abyście zaznaczali, którego pytania dotyczy odpowiedź

    No to szybko się o tym dowiedzialam ;/
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 13.02.2017 o 20:32 Powód: dodanie quote

  4. #34
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Booorys81 Zobacz posta
    pytanie 12 - zdefiniujcie uczestniczyc
    O ile się nie mylę, to dopiero od któregoś tam lvl w ogóle odpalają się elementy związane z eventem( zadania itp.), tym samym od razu stajemy się biernymi uczestnikami eventu, czynnymi dopiero jeśli zaczniemy cokolwiek robić. Nie wiem natomiast jak jest ze sklepem. Jeśli sklep jest dostępny także dla osób z niższym poziomem to oni także stają się uczestnikami eventu, biernymi ale jednak. A skoro pytanie nie różnicuje o jakich chodziło, to w takiej sytuacji nawet 1lvl będzie poprawną odpowiedzią.

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2014
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    O ile się nie mylę, to dopiero od któregoś tam lvl w ogóle odpalają się elementy związane z eventem( zadania itp.), tym samym od razu stajemy się biernymi uczestnikami eventu, czynnymi dopiero jeśli zaczniemy cokolwiek robić. Nie wiem natomiast jak jest ze sklepem. Jeśli sklep jest dostępny także dla osób z niższym poziomem to oni także stają się uczestnikami eventu, biernymi ale jednak. A skoro pytanie nie różnicuje o jakich chodziło, to w takiej sytuacji nawet 1lvl będzie poprawną odpowiedzią.
    O ile sie dobrze orientuje to znajdki pojawiają się każdemu z pisankami więc już od 1lvlu możesz je zbierac i stad moje pytanie.

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W pamiętniku developera jest zwykle coś w rodzaju: "Event będzie dostępny dla graczy od poziomu 26". Pytanie tylko czy aż mało kumaty jesteś, czy aż tak Ci się nudzi? Oba przypadki raczej kliniczne.

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2014
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    W pamiętniku developera jest zwykle coś w rodzaju: "Event będzie dostępny dla graczy od poziomu 26". Pytanie tylko czy aż mało kumaty jesteś, czy aż tak Ci się nudzi? Oba przypadki raczej kliniczne.
    Nudzi mi sie a w pamietniku nie ma takiego info:P

  8. #38
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Booorys81 Zobacz posta
    O ile sie dobrze orientuje to znajdki pojawiają się każdemu z pisankami więc już od 1lvlu możesz je zbierac i stad moje pytanie.
    W takim razie z tym poziomem też jest uczestnikiem Ale pewnie autor miał co innego na myśli.

  9. #39
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Booorys81 Zobacz posta
    Nudzi mi sie a w pamietniku nie ma takiego info:P
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...Halloween-2016
    "Wymagania: Poziom 19" np.

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2014
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Nie ten event:P

Zamknięty wątek
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.