Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Krwawa Maryna - Nusala + MSW + Major dla ryzykantów

  1. #1
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj

    Krwawa Maryna - Nusala + MSW + Major dla ryzykantów

    Witam. Chciałem zaproponować poradnik dla nieco po macoszemu traktowanej przygody pt. Krwawa Maryna . Standardowo poradnik robiłem w oparciu o swoje zasoby generałów. Propozycje, uwagi i sugestie mile widziane. W miarę możliwości czasowych będe je wdrażał w życie.

    Poradnik można znaleźć pod poniższym linkiem zewnętrznym

    http://minotaur.gbzl.pl/igorb1985/Maryna.pdf

    Edycja: Zmieniłem skład strefy G5 skracający czas walki z przywódcą o 2 rundy co daje możliwość bezpieczniejszego wykonania strefy, Za pomoc dziękuję koleżance z Gildii - GradowejChmurce
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 21.03.2017 o 19:28 Powód: zmiana składów wojsk

  2. #2
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Fajny poradnik i o niebo lepszy od tego na wiki. Straty sprowadzone na bardziej akceptowalny poziom. Z nudów sobie kiedyś machnę.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nieźle ---szczególnie a event wielkanocny 2017 -zrobiłem kilka razy i wyszło ok

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Fajny poradnik i o niebo lepszy od tego na wiki. Straty sprowadzone na bardziej akceptowalny poziom. Z nudów sobie kiedyś machnę.
    akceptowalne straty będą jak się z ostatniego ataku żołnierzy wykreśli (choć na tą chwilę jest niemożliwe :/ )
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.