Zamknięty wątek
Strona 32 z 37 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32 33 34 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 368

Wątek: Dyskusja - Zadanie kryzysowe - Powrót wielkiego zła

  1. #311
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O co ten płacz? Nigdzie nie jest napisane że wróci do gwiazdy, tylko że będzie wracał po wyburzeniu. Jak Wam zniknie po konserwie, to wtedy hałasujcie.

  2. #312
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    A jeszcze mam pytnie, jesli ktos sprzedal ten budynek?? to kase dostal a znajdzie sie znow u niego w gwiezdzie czy u tej osoby ktora kupila;/

    Po aktualizacji budynki, które zostały przyznane jako nagroda w Zadaniu Kryzysowym, będą powracały do Menu gwiazdy. Pisze jak byc ze beda wracaly......
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.02.2017 o 17:07 Powód: połączenie postów

  3. #313
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Yamira Zobacz posta
    Po aktualizacji budynki, które zostały przyznane jako nagroda w Zadaniu Kryzysowym, będą powracały do Menu gwiazdy. Pisze jak byc ze beda wracaly......
    "powracały" a "wrócą" to jednak całkiem spora różnica. Znaj swój język.

  4. #314
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    Weź się nie czepiaj mojego języka, swojego pilnuj. Nie wiesz czy jestem Polką więc to zdanie to już bez sensu jest zresztą.

  5. #315
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    "powracały" a "wrócą" to jednak całkiem spora różnica. Znaj swój język.
    Panie psorze a jak ktoś napisał źle bo nie wytłumaczył o co konkretnie chodzi

  6. #316
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy kogoś to jeszcze dziwi ? bo mnie nie że co event to błędy.
    Tyle dobrze że teraz za wczasu zaczynają naprawiać błędy i tradycyjnie ciekawe co będzie się działo po tej kolejnej extra konserwie

  7. #317
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pisałem już ale napiszę raz jeszcze najprościej jak potrafię, żeby nie-Polacy którzy słabo operują naszym językiem także zrozumieli. Budynki nie wrócą do gwiazdy po konserwie. Niektóre z nich miały źle ustawiony parametr i nie powróciłyby do gwiazdy po wyburzeniu, teraz będą powracały.

  8. #318
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Pisałem już ale napiszę raz jeszcze najprościej jak potrafię, żeby nie-Polacy którzy słabo operują naszym językiem także zrozumieli. Budynki nie wrócą do gwiazdy po konserwie. Niektóre z nich miały źle ustawiony parametr i nie powróciłyby do gwiazdy po wyburzeniu, teraz będą powracały.
    Odpuszczam temat posługiwania się j. polskim.
    Jesteś tego pewien na 100%?
    Ponieważ ostatnie aktualizacje aktualizacji eventu, który miał się pojawić a nie pojawił, wymagały aktualizacji aktualizacji, które miały sprawić by owe pojawienie się przyniosło faktyczne pojawienie się, nie zaś jedynie pojawienie się w obwieszczeniach o pojawieniu się.
    A na koniec tego wszystkiego po prostu, po polsku - nie dało się grać, tudzież zalogować.

    Pytanie o info w tej sprawie jest może nieco retoryczne, ale głównie skierowane do BB.

  9. #319
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W tej grze na 100% można być pewnym tylko tego, że będą nowe bugi, ale jestem pewien że taki jest zamiar BB jak opisałem, dlatego z ewentualnym płaczem poczekajmy aż im nie wyjdzie.

  10. #320
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Yamira Zobacz posta
    wlasnie czy zosoby za podnoszony budynek tez oddacie? trzeba bylo zaprawe i granit wydac, i co za darmo sie go nie podnosi w koncu.......
    Nie bądź śmieszna Yamira , twierdzisz ze tydzien temu skończyłaś Kryzys bo upnelas budynek już na szósty poziom ?

Zamknięty wątek
Strona 32 z 37 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32 33 34 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.