Zamknięty wątek
Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37
Pokaż wyniki od 361 do 368 z 368

Wątek: Dyskusja - Zadanie kryzysowe - Powrót wielkiego zła

  1. #361
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Pozwoliłem sobie sprawić, to co napisałeś dla ul. silosu( przedział wyżej niż ci, co dostali manufaktury) i niestety masz rację. Wg. cen na Złotej górze, po sprzedaży ul. silosu możemy zakupić tyle węgla, że manufaktura na 1lvl potrzebuje 68 lat na wyprodukowanie takiej ilości xD Po ulepszeniu na 6lvl potrzebuje 11 lat ( jeśli wliczymy koszt ulepszeń spokojnie możemy kilka lat doliczyć). Jeśli ktoś będzie dawał premie choćby steki(+100%) wtedy mamy 2x krótszy okres ale wszystko przy założeniu, że cena węgla będzie taka jak obecnie. Także jeśli ktoś dostał manufakturę, to zapraszam za te 6 czy 11 lat i wtedy będzie mógł powiedzieć, że dostał lepszą nagrodę niż inni
    Założenia błędne od samego początku, ale niech Ci będzie

  2. #362
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Założenia błędne od samego początku, ale niech Ci będzie
    Dlaczego ?

  3. #363
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Pozwoliłem sobie sprawić, to co napisałeś dla ul. silosu( przedział wyżej niż ci, co dostali manufaktury) i niestety masz rację. Wg. cen na Złotej górze, po sprzedaży ul. silosu możemy zakupić tyle węgla, że manufaktura na 1lvl potrzebuje 68 lat na wyprodukowanie takiej ilości xD Po ulepszeniu na 6lvl potrzebuje 11 lat ( jeśli wliczymy koszt ulepszeń spokojnie możemy kilka lat doliczyć). Jeśli ktoś będzie dawał premie choćby steki(+100%) wtedy mamy 2x krótszy okres ale wszystko przy założeniu, że cena węgla będzie taka jak obecnie. Także jeśli ktoś dostał manufakturę, to zapraszam za te 6 czy 11 lat i wtedy będzie mógł powiedzieć, że dostał lepszą nagrodę niż inni
    Te same tłumaczenia czytałem jak wprowadzili złota wieżę, ile ich masz na wyspie?

  4. #364
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Te same tłumaczenia czytałem jak wprowadzili złota wieżę, ile ich masz na wyspie?
    Hmm, być może, tylko powiedz w jakich eventach, konkursach czy minieventach( zadaniach kryzysowe itp.) można dostać tę więżę ? Bo kwestia manufaktury przewija się stale, podczas eventów, zadań kryzysowych itp. a wieżę można nabyć ze sklepu tylko w 3 sztukach i z tego co widzę można było nabyć RAZ podczas eventu świątecznego 4 lata temu, od tego czasu BB nie dało nam możliwości ponownego jej zdobycia, wiec argument nieco nieaktualny

  5. #365
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I rozumem, że masz tę jedną z kalendarza tylko? Bo za łodygi za nic się nie opłaca kupować, jak wchodziły to jedna wieża musiałaby ponad 30 lat pracować, żeby na siebie zarobić.

  6. #366
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na moje wieże to jeszcze jego wnuki będą pracować żeby spłacić ten kredyt haha, a tak na poważnie to weź się w garść i nie jojcz tematu bo to strasznie wygląda. Zawsze masz wybór: nie podoba mi się nagroda, nie robię!! Tylko nie jęcz jaka baba że to się nie opłaca...są na tym świecie inne wartości niż wirtualna waluta
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  7. #367
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    I rozumem, że masz tę jedną z kalendarza tylko? Bo za łodygi za nic się nie opłaca kupować, jak wchodziły to jedna wieża musiałaby ponad 30 lat pracować, żeby na siebie zarobić.
    Nie, mam kilka, kupiłem bo i tak nie ma co robić z tymi łodygami, poza tym wieża zwraca się po ok. 6 miesiącach bez premii
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Na moje wieże to jeszcze jego wnuki będą pracować żeby spłacić ten kredyt haha, a tak na poważnie to weź się w garść i nie jojcz tematu bo to strasznie wygląda. Zawsze masz wybór: nie podoba mi się nagroda, nie robię!! Tylko nie jęcz jaka baba że to się nie opłaca...są na tym świecie inne wartości niż wirtualna waluta
    Widzę, że nie wyczułeś ironii ale mniejsza z tym Mój post odnosił się do wcześniejszych wypowiedzi i nigdzie nie pisałem, że to się nie opłaca, więc nie wiem skąd to wziąłeś. Tak jak napisałeś, jak nagroda się nie podoba, to się nie robi zadań i tego się właśnie trzymam

  8. #368
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    temat dotyczy zadań kryzysowych - "Powrót Wielkiego zła", czyli jest już nieaktualny, w związku z tym - zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.