Zamknięty wątek
Strona 5 z 37 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 368

Wątek: Dyskusja - Zadanie kryzysowe - Powrót wielkiego zła

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podoba mi się.

  2. #42
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ulepszone silosy będą na Wielkanoc i bedzie wysyp na handlu na pewno, generalnie nie podoba mi się to że jedne przedziały mają unikatowy limitowany budynek a inne budynki które bez problemu idzie dostać na handlu.
    Ale nad tą manufakturą nie ma co płakać bo węgiel tani jak nie wiem i nieraz zastanawiam sie czy warto te manufki trzymać bo zajmują miejsce.

  3. #43
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ogólnie fajnie, ale ta manufaktura tylko dla jednych widełek bardzo niesprawiedliwa. Budynki nie do handlu powinny być dla wszystkich lub dla nikogo.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja mysle ze budynki powinny byc do wyboru, czy sie chce ze swojego poziomu czy z nizszego, a tak wogole uwazam , ze nagrody powinny byc dla wszystkich poziomow takie same tylko ilosc powinna byc stosowna do poziomu , mysle ze 3 najnizsze poziomy sa najbardziej pokrzywdzone za przydzial pd , bo to im sie nalezy wiecej , reszta sobie poradzi , ale ogolnie fajny pomysl z tym zadaniem , szkoda, ze sie nie pojawia raz na kwartal tylko raz na rok ...

    szkoda zee szkolka sie nie pojawila lub opactwo w nagrodach , cos co naprawde ciezko zdobyc albo tylko za klejki , moze nastepnym razem bb wezmie to pod uwage,
    tak samo jak lodowa czy inna budowla z hipkami , moze bb pomysli o tym na przyszlosc
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.02.2017 o 16:41 Powód: połączenie postów

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam pytanko odnośnie zadań kryzysowych mianowicie jak ktoś wbije poziom i zmieni mu się przedział nagród to będzie miał nowe czy te stare bo mam 55 lvl a zaraz wbije 56 lvl ??

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak nie wbijesz do godziny 1 nowego levela, to zostaja nagrody ze starego , nie ma szans na zmiane w trakcie zadania, tak bylo tez w poprzednim roku
    wiec watpliwe, zeby sie cos zmienilo

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia

    opinia o nagrodach

    uważam że nagrody są nawet w miarę a jeśli chodzi o osoby które robią zadania na 55 lvl i co mają mniej klejnotów niż osoba robiąca do 45 lvl to i tak powinna się cieszyć że w nagrodę dostanie ulepszony silos

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam nadzieję, że nie będzie nic z produkcją elitarnego wojska, bo jeszcze 7 dni mi zostało do 6 lvl...

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Sendar Zobacz posta
    Jeżeli te zadania mają być podobne do dotychczasowych, to nagrody dobrane są fatalnie... i chyba tylko te poziomy z manufaktura dla nagrody to poklepią, bo wydawanie masy surek by uzyskać budynek, który pewnie na handlu za ćwierć wydatków do zadań można by kupić, nikogo na wyższych poziomach nie zainteresuje (podobnie jak klejki, z którymi 60+ nie mają często co robić; przewidzianego PD nie skomentuje ). Tak więc - jeśli schemat zadań będzie taki jak zwykle - sztuka dla sztuki. A wystarczyło jakimś budynkiem zwiększającym limit populacji rzucić, albo specjalistą - ale to tylko dowodzi, jak BB zna realia własnej gry. <klask, klask>

    Ale pewnie i tak dla zasady się zrobi

    edit: swoją drogą, w tym zróżnicowaniu nagród zero logiki, i nalepiej mieć lvl 36-45, z własnej perspektywy: manu bym przytulił, a ten ulepszony młym to psu na budę
    Myślę że jakby dali nam wybrać 1 z proponowanych budynków to nie było by żle

  10. #50
    Osadnik Awatar AndyMcQuinn
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Echhh... Prawie wszyscy tu narzekają, że złe budynki, że nie taka ilość klejków, że w ostatniej chwili itp... Ja wiem, że ćwiczymy się cały czas w naszym sporcie narodowym, ale naprawdę - ludzie opamiętajcie się Nigdy się wam nie dogodzi.
    Wg mnie BB zrobiło błąd - najlepiej by zrobili, żeby nic nie napisali o planowanych zadaniach, wtedy nie było by żadnego porównywania się, "bo on ma lepsze niż ja" - normalnie jak w piaskownicy. Po prostu wskoczyły by każdemu zadania, z odpowiednią informacją podczas logowania i tyle - każdy by zrobił swoje, dostał by przewidziane nagrody i by był zadowolony.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 37 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.