Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: Przymus rozwiązania gildii

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    "Dobra zmiana" dotarła nawet do tej gry. Komu przeszkadza nazwa "Armia Szatana"? Fanatycy religijni podnieście rękę do góry, nie bójcie się. To przecież tylko gra, zabawa. A Wy co?

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nazwa "Armia Szatana" godzi w uczucia religijne, a "Czarci Gaj" już nie?

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kariba Zobacz posta
    Nazwa "Armia Szatana" godzi w uczucia religijne, a "Czarci Gaj" już nie?
    Bardzo trafne spostrzeżenie!! Bardzo.....

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja bym się trzymał nawiązania do grzybów, czarci gaj zapewne bo się komuś z czarcimi kręgami skojarzyło które są grzybami, więc szatan czyli zwyczajowa nazwa goryczaka nawiązuje bezpośrednio do nazwy serwera. Za armię rydzyka na pewno byście bana nie dostali.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    03.08.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Ja bym się trzymał nawiązania do grzybów, czarci gaj zapewne bo się komuś z czarcimi kręgami skojarzyło które są grzybami, więc szatan czyli zwyczajowa nazwa goryczaka nawiązuje bezpośrednio do nazwy serwera. Za armię rydzyka na pewno byście bana nie dostali.
    dobre

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.12.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tym sposobem powinni rozwiązać wszystkie gildie, bo skoro Armia Szatana godzi w uczucia religijne, to tak naprawdę każda inna nazwa również będzie to robić. Jeżeli zmienimy nazwę na Armia Jednorożców Jedzących Spaghetti Śrubokrętem, to też na pewno jakiemuś majsterkowiczowi, albo hodowcy jednorożców to się nie spodoba.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    583
    Serwer
    Czarci Gaj
    Najlepiej zamknąć wszystkie serwery i po sprawie, a Czarci gaj na anielski raj niech zmienią
    Po 4 latach ktoś się obudził tempo niezłe, nazwa gildii a co mi tam - a co z nickami graczy którzy też mają dziwne i też mogą urażać uczucia itp
    Jak wszystko to wszystko
    Totalny absurd

  8. #28
    KochanaKropcia
    Jarosław przejął grę? Jeżeli dalej będziecie trwać przy usunięciu gildii to proszę aby każda osoba który ma nieneutralny nick dostała wiadomość o zmianie pseudonimu. To kogoś przecież może obrażać. Aniołki i inne słowa od chrześcijaństwa również. Jestem ateistką i od dzisiaj będę krytykować każdego kto ma krzyż w domu, a co mi tak skoro w grze może istnieć brak wolności słowa.
    PS. Co Wy robiliście 4 lata skoro gildia tyle ma?

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    ciekawe jakiej ciotce przeszkadzala ta nazwa ! szkoda ze "czarci" gaj nie urazil nikogo a jak jestem niewierzacy to mnie uraza, bb same lamie swoje regulaminy. Zreczta o czym piszemy im tylko na kasie zalezy !

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    09.12.2015
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    zwłaszcza, że te Jednorożce są fantasy czyli ktoś nie źle się bawił jak je widział

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.