Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: pomoc w badaniach do pracy magisterskiej

  1. #1
    konkur4

    pomoc w badaniach do pracy magisterskiej

    Witam serdecznie.
    Chciałbym się zwrócić do szanownych użytkowników forum o pomoc w badaniach do mojej pracy magisterskiej. Praca realizowana jest na kierunku informatyka, o specjalizacji bezpieczeństwo informacji, i dotyczy metod weryfikacji tożsamości użytkowników systemu android. Badania podzielone są na 3 części:
    1. Ankieta, sprawdzająca wiedzę o androidzie (8 pytań),
    2. Aplikacja badawcza, sprawdzająca biegłość w wybranych metodach weryfikacji tożsamości,
    3. Ankieta, podsumowująca aplikację badawczą.
    Materiały do badań znajdują się na moim koncie dropbox:
    https://www.dropbox.com/sh/ao9mgpou6...WkQ3GyZSa?dl=0
    Badania są anonimowe. Odnośniki do ankiet znajdują się w pliku tekstowym "INSTRUKCJA". Aplikację można zainstalować na telefonie z androidem z zamieszczonego pliku z rozszerzeniem .apk, lub przetestować na spakowanym emulatorze androida dla systemu windows (skrót do aplikacji znajduje się na wyświetlaczu emulatora). Zamieszczone przeze mnie materiały są wolne od złośliwego oprogramowania.
    ps. w przypadku pierwszej ankiety, jeśli nie znacie odpowiedzi na któreś z pytań można śmiało dać krechę, bo jak mawia mój promotor "brak odpowiedzi na pytanie to też odpowiedź" :)
    Bardzo wierzę, że znajdą się na tym forum dobre duszyczki, gotowe wspomóc moją sprawę. Każdy rekord się liczy.
    Z góry dziękuję za poświęcony czas.
    Ostatnio edytowane przez konkur4 ; 24.01.2017 o 16:07

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar ZamyślonyŻyd
    Dołączył
    17.12.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    I jak tam? Kiedy obrona? )
    "Kiedy masz strzelać, strzelaj, nie gadaj"
    Polecam: Generator memów STEJK.ORG

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.