Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest twoje zdanie

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na TAK

    3 8.33%
  • Jest mi to obojętne

    2 5.56%
  • Jestem na NIE

    31 86.11%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Przygody w dropach a premium - rozwiązanie

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia

    Przygody w dropach a premium - rozwiązanie

    Witam.
    Chcę się was drodzy forumowicze zapytać czy bylibyście skłonni żeby we wszystkich przygodach w których jest szansa na kolejną przygodę ( krawce alibaby azyl bandytów itp itd) zmniejszyć o 50% szansę na otrzymanie jej, jednocześnie zwiększając ilość w dropie do sztuk 2

    Dlaczego tak ? Już odpowiadam

    Mając premium otrzymujemy cały drop powiększony o połowę ( w niektórych przypadkach zaokrągla w górę ) natomiast przygód już to nie liczy, oczywiście można by to było podciągnąć pod budynki ale najpierw proszę o wypowiedzenie się na temat przygód

    Po zmianie robiąc jakąkolwiek przygodę co prawda rzadziej będą wpadać przygody ale będzie pożytek z premium gdy zobaczymy 2+1

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jako, że mam premium powinienem być na tak, ale co mają powiedzieć Ci, którzy nie grają na premium?
    będzie im trudniej. dlatego jestem na nie.
    "Everybody lies"

  3. #3
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem zdecydowanie na NIE - to uderzenie w graczy, którzy nie grają na premium. Już teraz prawdopodobieństwo trafienia kolejnej przygody jest dość niskie, obniżenie go o połowę zmniejszy szanse praktycznie do zera. Można by rozważać wprowadzenie podwojenia ilości przygód na premium w ramach wyciągania kasy od graczy - zapewne ilość sprzedanych klejnotów by wzrosła ale to desperacki krok i sądzę że w dłuższej perspektywie raczej by się firmie nie opłacił
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy premium można ewentualnie rozważyć możliwość wpadnięcia przygody w drugiej części dropu, oczywiście przy szansach zmniejszonych o 50% .

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomijajac juz praktyczne kwestie tego czy w ten sposob bedzie wiecej czy mniej przygod dostepnych do zrobienia, to proponuje jeszcze uwzglednic to, ze kolejne przygody w lancuchu maja tez znaczenie fabularne, wiec troche bez sensu zeby mialy nagle zaczac leciec dwie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Pomijajac juz praktyczne kwestie tego czy w ten sposob bedzie wiecej czy mniej przygod dostepnych do zrobienia, to proponuje jeszcze uwzglednic to, ze kolejne przygody w lancuchu maja tez znaczenie fabularne, wiec troche bez sensu zeby mialy nagle zaczac leciec dwie.
    Jasne, pomijając oczywiście opcję przygód które wpadają w dropie na 100%

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,692
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji i głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy podwajaniu, w przypadku Złej królowej wystarczyło by zrobić raptem 3x pierwszą przygodę aby wymaxowac gospodarstwo (z naddatkiem)

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    witam zdecydowanie NIE ponieważ robiąc przygody co może być w dropie dodatkowa jeszcze ani razu mi nie wpadła. A miałem w zadaniu ukończ 2 dodatkowe i po 5 miesiącach czekania i robienia azylu bandytów, bagiennej wiedźmy, wikingów udało mi się kupić na handlu matczyną miłość i wymienić drop. Moim skromnym zdaniem przygody dodatkowe zdecydowanie za rzadko wpadają. Pozdrawiam. P.S. grając już przeszło 3 lata robiąc wikingów i kupując wymieniając dropy a będzie tego ze 100 albo i więcej ani razu nie miałem Najazdu wikingów

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez arthurking Zobacz posta
    witam zdecydowanie NIE ponieważ robiąc przygody co może być w dropie dodatkowa jeszcze ani razu mi nie wpadła. A miałem w zadaniu ukończ 2 dodatkowe i po 5 miesiącach czekania i robienia azylu bandytów, bagiennej wiedźmy, wikingów udało mi się kupić na handlu matczyną miłość i wymienić drop. Moim skromnym zdaniem przygody dodatkowe zdecydowanie za rzadko wpadają. Pozdrawiam. P.S. grając już przeszło 3 lata robiąc wikingów i kupując wymieniając dropy a będzie tego ze 100 albo i więcej ani razu nie miałem Najazdu wikingów
    Wow wymiatasz z wymianami 100 lotów w 3 lata...hoho Gdzie te czasy co ludzie po 5 byków dziennie lub wikingów wymieniali. Albo pykali kilkanaście bagiennych w każdy dzień ewentu i pod koniec mieli przynajmniej po kilka dodatkowych (ach wiem rok minął tylko i zmian nie było w tym czasie w bagiennej).

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.