Zamknięty wątek
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 116

Wątek: Event Wielkanocny 2017

  1. #101
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeden z fajniejszych Eventów - brawo BB. Nie wszystko kupiłem - bo i po co. Poszukiwaczy i nowe młyny owszem oraz inne budynki, ale już gienka to żadnego. Mam ich tyle, że wystarczą na każdą przygodę Czekam na jakiegoś super dostawcę wojska, takiego co by 5k dostarczał w minute - to by bardzo ułatwiło robienie przygód.

  2. #102
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    W ostatni dzień jeszcze łańcuch zadan wyskoczył pozytywnie
    Dobrze że nie ten z poszukiwaniem pisanek
    Witam!

    I jak Ci idzie?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #103
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Nie kupiłeś nawet msw??? Ciekawe podejście-chcesz mieć dostawcę wojska co lata w minutę a nie kupujesz generałów którymi się też da wojsko transportować?? Wejdzie ulepszanie generałów zrozumiesz swój błąd. Aha budynki kupisz na wadze, generałów nie

  4. #104
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Event Extra..., kupilem sobie drzewka

  5. #105
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Jeden z fajniejszych Eventów - brawo BB. Nie wszystko kupiłem - bo i po co. Poszukiwaczy i nowe młyny owszem oraz inne budynki, ale już gienka to żadnego. Mam ich tyle, że wystarczą na każdą przygodę Czekam na jakiegoś super dostawcę wojska, takiego co by 5k dostarczał w minute - to by bardzo ułatwiło robienie przygód.
    Witam!

    Miło słyszeć!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #106
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    Nie kupiłeś nawet msw??? Ciekawe podejście-chcesz mieć dostawcę wojska co lata w minutę a nie kupujesz generałów którymi się też da wojsko transportować?? Wejdzie ulepszanie generałów zrozumiesz swój błąd. Aha budynki kupisz na wadze, generałów nie
    Ponad 5 lat tu gram, więc zrozum, że ja już nie muszę za wszystkim gonić jak nowi Mam ten komfort, że kupuję to co mi ułatwia dzisiaj grę. Jeśli będzie potrzeba kupienia "czterdziestego dziewiątego" kolejnego MMA czy Majora, to go kupię, a na dziś nie widzę takiej potrzeby. Nowe budynki owszem, a stare idą na wagę ... dla nowych

  7. #107
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achazu Zobacz posta
    Event Extra..., kupilem sobie drzewka
    Brawo!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #108
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodajcie możliwość innym ozdobom możliwości posadowienia w takich miejscach jak można zielonego królika!

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    jedno zadanie mi sie nie podobało, kiedy musiałem sobie wyburzyć przemysłową kopalnię złota, żeby znaleźć złoże. myślę, ze ten typ zadań powinien być w przyszłości wyeliminowany. poza tym event najlepszy z dotychczasowych, również pod względem sprawności przeprowadzenia.

  10. #110
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podzielam opinie przedmówców, event i mnie bardzo się podobał
    Idea przygód sezonowych też świetna, wreszcie ubyło trochę kooperacyjnych z gwiazdy
    Tylko jedno pytanie: dlaczego premie na nieproszonych gości trzeba było tym razem wycofywać pojedynczo a nie hurtowo jak zazwyczaj?

Zamknięty wątek
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.