Zamknięty wątek
Strona 10 z 34 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 334

Wątek: Zmiany w grze - 24.01.2017 - Opinie

  1. #91
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Zolw2012 Zobacz posta
    [...]
    Najlepiej proponuje permy rozdac (jak to mialo miejsce z magazynami przez wasz blad) kazdemu kto ma wracajaca arktyczna i macie po problemie.... i my tez bo zmienimy gre :P
    Nie rozpędzaj się tak z banowaniem wszystkich graczy
    Lepszym rozwiązaniem byłoby zablokowanie możliwośći handlu tą kopalnią, tak żeby każdy miał 1 sztukę ale teraz to już jest musztarda po obiedzie

  2. #92
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zolw2012 Zobacz posta
    Robicie wszystko, zebysmy przestali grac w tso. To smutne i zenujace.
    Naprawde ta jedna wracajaca kopalnia az tak mocno zmienia dynamike gry?...

  3. #93
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zolw2012 Zobacz posta
    Robicie wszystko, zebysmy przestali grac w tso. To smutne i zenujace. A co do kopalni to takie stare przyslowie do was pasuje - kto daje i odbiera ten sie w....
    Najlepiej proponuje permy rozdac (jak to mialo miejsce z magazynami przez wasz blad) kazdemu kto ma wracajaca arktyczna i macie po problemie.... i my tez bo zmienimy gre :P
    nikt na siłę tutaj nikogo nie trzyma, możesz zrezygnować w każdej chwili
    "Everybody lies"

  4. #94
    Początkujący Osadnik Awatar jolka_zołza63
    Dołączył
    14.12.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Po osiągnięciu 75 poziomu, punkty doświadczenia z przygód zostaną przekonwertowane w Gwiezdne monety na 1 gwiezdna Moneta dla 1000 punktów doświadczenia.

    czyli zostana obciete monety gwiezdne jak było do 50lv
    przyklad za banitow PD 14.020 to bylo 141 monet gwiezdnych - teraz jak osiagnie 75 lv to bedzie ich tylko 14 monet gwiezdnych
    chyba ze sie cos myle
    pozdrawiam

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czyli dodana żółta gwiazda powracającego budynku do tej kopalni też była błędem?? bo ta niepowracająca nie miała żółtej gwiazdy

  6. #96
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja się czuję wprowadzona w błąd. Wracające kopalnie złota zostały pozostawione graczom i nadal wracają. Więc logicznym był wniosek, że wpadli na pomysł dania w ewencie po 1 podobnej żelaznej. Kupiłam sobie ich więcej, zapłaciłam za nie i teraz mają znowu stać się bezwartościowym złomem? Nie ładnie... 2 podobne sytuacje powinny zostać rozwiązane tak samo, a nie jedne się zostawia, a drugie poprawia... To nie jest wobec nas uczciwe. Zwłaszcza, że to błąd BB z wprowadzeniem tych kopalni. Można zrozumieć 1wszy taki błąd ale karanie nas za coś co znowu tak samo schrzaniliście to już lekkie swiństwo.

  7. #97
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W jaki sposób będziemy karani, przecież nie zabiorą tej kopalni, nadal będziesz mógł sobie ją postawić i będzie ona działać jak planowano.
    Błąd to błąd i powinny one być eliminowane, nawet te "korzystne" dla graczy aby gra była fair wobec każdego.

  8. #98
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    W jaki sposób będziemy karani, przecież nie zabiorą tej kopalni, nadal będziesz mógł sobie ją postawić i będzie ona działać jak planowano.
    Błąd to błąd i powinny one być eliminowane, nawet te "korzystne" dla graczy aby gra była fair wobec każdego.
    Nie powiedziałam, ze usunięcie błędu jest złe. Napisałam, ze to nie fair, ze takie same błędne kopalnie złota zostawili, a te chcą poprawiać. Gdyby tamtych nie zostawili to bym od razu wiedziała, ze błąd...a tak to... To nie moja wina, ze raz robią tak, a raz tak. Skupując te kopalnie dostosowałam się do tego co zrobili z identycznie zbugowanymi kopalniami złota. Zostawiając jedne z błędem i poprawiając drugie postępują bardzo niekonsekwentnie i wprowadzają graczy w błąd.

  9. #99
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Milady84 - a teraz zadaj sobie uczciwie pytanie, ilu z tych graczy od których "skupiłaś" kopalnie miało świadomość jakie cudo sprzedaje? Jeśli intensywnie wydobywasz żelazo, to koszt skupu raczej Ci się zwróci - wnioskuję po ofertach zakupu z naszego serwera.

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    . Napisałam, ze to nie fair, ze takie same błędne kopalnie złota zostawili, a te chcą poprawiać. Zostawiając jedne z błędem i poprawiając drugie postępują bardzo niekonsekwentnie i wprowadzają graczy w błąd.
    Myślałem , ze jesteś przyzwyczajona do zmiennych i niekonsekwentnych decyzji BB
    Raz trzeba zwrócić magazyny z kalendarza , w następnym roku domki z piernika i kopki złota można zatrzymać ^^

Zamknięty wątek
Strona 10 z 34 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.