Zamknięty wątek
Strona 4 z 34 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 334

Wątek: Zmiany w grze - 24.01.2017 - Opinie

  1. #31
    Osadnik Awatar Maniak_91
    Dołączył
    17.12.2015
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    A czy ktos wam kazal z nie placic...?
    Tak to jest jak sie mysli ze ewidentny bug nie zostanie naprawiony
    Czy Ty na prawdę myślisz, że znienacka ww kopalnie okazały się błędnie zaprogramowane ?! Przecież ewidentnie widać, że to "wyimaginowany" błąd, który ma coś konkretnego na celu, bo jakże może być, że przez jakiś czas pełni funkcję wracając do gwiazdy, a nagle tą funkcję się ucina ?! W jakim celu się to robi? Nie wierzę w takie BUGI , każde działanie ma coś na celu, dziękuję .

  2. #32
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    To juz chyba 3 albo i 4 taki bug w kalendarzu a wy za kazdym razem sie na to nabieracie no po prostu szkoda slow
    Mysleliscie ze sie wycwaniliscie bo nakupowaliscie kopek a tutaj sie okazuje ze lepiej wyszli ci ktorzy je sprzedali

    I tak wogole to skad nagle po tylu latach zaczeliscie sie interesowac zelazem...?

  3. #33
    Osadnik Awatar Maniak_91
    Dołączył
    17.12.2015
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    To juz chyba 3 albo i 4 taki bug w kalendarzu a wy za kazdym razem sie na to nabieracie no po prostu szkoda slow
    Mysleliscie ze sie wycwaniliscie bo nakupowaliscie kopek a tutaj sie okazuje ze lepiej wyszli ci ktorzy je sprzedali

    I tak wogole to skad nagle po tylu latach zaczeliscie sie interesowac zelazem...?
    Tematem obecnie nie jest zainteresowanie żelazem, a sam problem dotyczący kopalni więc już nie prowokuj tutaj jakichś innych kwestii. Ja nie gram od 3 czy 4 lat, żeby wiedzieć o takich "wyimaginowanych" błędach, natomiast są gracze którzy chyba po prostu mają nadzieję, że gra jest że tak powiem dopracowana, gdzie nie ma miejsca na TEGO typu błędy. I nie wiem czy jest to cwaniactwo, a raczej chęć jak najlepszego rozwoju własnej wyspy, cwaniactwo to wg mnie teraz Ty pokazujesz, śmiejąc się z tych którzy stracili. ŻENADA.

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    dlaczego o tym nie powiadomiliście graczy tylko wszystko zostawiacie na koniec w ten sposób się nie robi. Jeżeli w kalendarzu jest limitowana seria to się ja zostawia skoro gracz dostaje 1 szt.nikomu nie zaszkodzi.Dla mnie jest to nieczysta gra ze strony BB.
    Proponuje zostawić i nie robić złej krwi w grze . takie postępowanie BB zrobi złą atmosferę na serwerach bo ci co kupowali za grube pieniądze czy dobra zostali oszukanie nie przez sprzedających tylko winę ponosi BB

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez fillo1955 Zobacz posta
    bo ci co kupowali za grube pieniądze czy dobra zostali oszukanie nie przez sprzedających tylko winę ponosi BB
    no bez przesady , kopki zelu to nie jakies wieże wiedzmy by mówić o większych kosztach
    nie skupowałem ich ale jakbym nawet to zrobił to nie zauważyłbym tego co na nie wydałem
    w końcu to jakies groszowe sprawy - parę k m czy paręnaście k marmuru czy desek

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    LordCrucader- groszowe czy nie to nie chodzi o to tylko o robienie z graczy durni

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Jeżeli już chcieliscie to jakoś ograniczyć zeby kazdy gracz dostal tylko po jednej to trzeba bylo zablokowac handel nimi a teraz jak nie wiecie co z tym zrobic to zabieracie zdolnosc powracania do gwiazdy. Zastanowcie sie nastepnym razem zanim cos takiego wprowadzicie do gry.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy przy próbie burzenia tej konkretnej kopalni pokazuje się komunikat, że zostanie przeniesiona do menu gwiazdy? ... Nie.
    W pamiętniku dewelopera też nie było informacji o tym że ma mieć jakieś inne właściwości niz pozostałe arktyczne.
    Więc nie rozumiem czemu czujecie się oszukani.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez fillo1955 Zobacz posta
    LordCrucader- groszowe czy nie to nie chodzi o to tylko o robienie z graczy durni
    durni ?? ja od razu wiedziałem , ze to bug
    więc prawdopodobnie zniwelują jej właściwości lub wykasują
    Ci co skupowali chyba znają mechanikę gry i wiedzą , ze robią to na własne ryzyko
    albo będą do przodu z automatyzacją wyspy albo stracą troszkę surki
    ryzyk fizyk
    Ostatnio edytowane przez LordCrucader ; 17.01.2017 o 13:18

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Dlaczego dawali wiedzieli co dawają .teraz po obliczeni wyjdą im straty bo mniej klejnotów ktoś kupi .Nie mogą powiedzieć ze to jakiś błąd się wkradł testowane było na testowym i tam już one były .mieli dożo czasu żeby to zmienić.

    Lord - nie można wszystkich błędów zwalać na bug. Za błędy się płaci
    nie kosztem graczy bo winy sie płaci i po premii niech dadzą tym co odpowiadają za to
    Ostatnio edytowane przez MOD_Nefertum ; 18.01.2017 o 23:50 Powód: Połączenie postów.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 34 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.