Zamknięty wątek
Strona 7 z 34 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 334

Wątek: Zmiany w grze - 24.01.2017 - Opinie

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla Ciebie wszystko pewnie co dobre i korzystne dla gry, gracza to głupota. Blokowanie ataków też było nieplanowane... oczywiście powiesz głupota....Dla mnie głupotą jest dopiero to jak ktoś nie potrafi dostrzec co jest dobre nawet jak tego dotknie i posmakuje.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    nie widze wzmianki o nowych gienkach w sklepie czyżby nie było ich za klejnoty?

  3. #63
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jagodziak Zobacz posta
    nie widze wzmianki o nowych gienkach w sklepie czyżby nie było ich za klejnoty?

    Witam!

    Generałowie będą dostępni za klejnoty, jednak nie została jeszcze ustalona konkretna data.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Witam serdecznie. Mam pytanko tz. czy jest możliwość zwielokrotnienia kolekcji domu władyki tak jak to ma miejsce w magazynie powiatu??? NP. SIERŻANT SKUNKS x 3,Dziękuje

  5. #65
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Ten sam lamet był kilka lat temu ze studniami artezyjskimi wątki poniżej

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...oblem+studnią
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...oblem+studnią
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...oblem+studnią

    ....,,Artezyjska studnia
    Witam, mam problem podczas jednego z beta testów dostałem w nagrodę artezyjską studnię. Do tej porty gdy tylko się wyczerpała pojawiała się w menu gwiazdy. Ale dzisiaj się już nie pojawiła. Czy ktoś wie jak ją przywrócić ?"

    Podczas rozsyłania nagród wkradł się błąd i do wspomnianej studni został przypisany nieprawidłowy atrybut. Tak jak już pisałem wiele razy, zostanie to naprawione, nie wiem kiedy, ale zostanie naprawione - co do tego nie ma wątpliwości. Obecne działanie "powracającej" studni to błąd.

    studnie nigdy nie powinny wracać do menu gwiazdy, czy to zbudowane, czy to za testy, czy to ze Sklepu.

    Dodatkowo, pragnę przypomnieć, że jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości co do działania przedmiotu ze Sklepu (np. czy wraca czy nie), zawsze można poprosić Support o udzielenie dodatkowych informacji - jeszcze przed dokonaniem ewentualnego zakupu. "

    Po tych wątkach widać że wszyscy powinni wiedzieć że te kopalnie są błędnie opisane i źle działają. Sam wtedy nakupiłem tych studni kilka sztuk i stąd to pamiętam
    Nie ma takich budynków w tej grze i nie będzie a jak coś się pojawi to błąd
    ubi ubi bugi lubi
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 18.01.2017 o 20:06

  6. #66
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bug to bug, nie wolno go wykorzystywać, a że bb już nie raz z testowego słała na serwery live to już inna sprawa.
    po drugie bb jest właścicielem gry i może z nią robić co chcę. w każdej chwili może zresetować wszystkim wyspy do 0 i żadne lamenty nic nie poradzą.
    "Everybody lies"

  7. #67
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Serio ktoś wydał kościane katedry i lodowe w zamian za 20 zbugowanych kopalni żelaza? Czy tak mam rozumieć ten tekst? Gratulacje...

  8. #68
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakby im sie nie opłacało utrzymywać serwerów, to po co by rozwijali dalej gre? To chyba stoi w sprzeczności. Poza tym Ubi to jednak międzynarodowa korporacja, która wydaje nie jedną grę online i ma zapewne nie jedno datacenter aby utrzymywać całą infrastrukturę. Gry takie jak Anno online czy Heroes online nie są rozwijane a serwery stoją nadal. Jakiś dochód muszą generować skoro opłaca się wydawcy je trzymać.

    TSO ma polskich pare światów w Niemczech jest parenaście i drugie tyle rozlokowanych po całym świecie. Więc jak ktoś się nawet obrazie za ich zagrywki i zrezygnuje z gry to wystarczy mała kampania reklamowa i przyjdą na ich miejsca nowi, którzy będą bardziej skłonni wydać pare złotówek na szybszy rozwój.
    A jak ktoś wydaje lodówki na zbugowane kopalnie, to już musi być niezły nałóg i dążenie do perfekcji, więc taka osobo na 100% nie odejdzie nieważne co by się działo.

  9. #69
    Elelkal_
    Przecież BB wyraźnie poinformowało wszystkich, że te kopalnie nie wracają( taka informacja była podana w "Pamiętniku Dewelopera"), więc BB tu nikogo nie wprowadziło w błąd. Nawet na wiki była informacja, że te arktyczne z kalendarza zapadają się i nie wracają. A to, że było inaczej, to był ewidentnie bug, a OBOWIĄZKIEM każdego gracza jest niewykorzystywanie bugów lecz zgłaszanie ich. Czytając niektóre posty można odnieść wrażenie, że BB gwarantowało, że te kopalnie będą zawsze wracały a teraz im się odwidziało i znowu będą się zapadać. Proponuje zajrzeć do tego pamiętnika czy na wiki i przeczytać o tych arktycznych.
    O ile się nie mylę, to konta są własnością BB a gracze "dysponują" nimi tylko na określonych warunkach, więc trochę to nie trafione, zwłaszcza, że trudno mówić o oszustwie, skoro nikt nikogo świadomie w błąd nie wprowadził( można byłoby nazwać to oszustwem, gdyby kopalnie miały wracać do gwiazdy). Poza tym jeszcze nie słyszałem, żeby ktokolwiek wygrał sprawę w sądzie pozywając twórców gry online za to, że jakiś budynek utracił właściwości. Już widzę jak ktoś w pozywa twórców np. Metina bo miecz zamiast 20 obrażeń zadawał tylko 15.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.01.2017 o 23:41

  10. #70
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Przecież BB wyraźnie poinformowało wszystkich, że te kopalnie nie wracają( taka informacja była podana w "Pamiętniku Dewelopera")
    To ja się zapytam dlaczego arktyczna z tego eventu nie połączyła sie z w gwieździe z innymi arktycznymi? też bug twórców gry?
    Sądzę że nie ogarniają tematu z grą i wysyłają nam buble a później efekt wiadomy.

Zamknięty wątek
Strona 7 z 34 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.