Zamknięty wątek
Strona 31 z 34 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 334

Wątek: Zmiany w grze - 24.01.2017 - Opinie

  1. #301
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Bazuje na naiwność osób bez zdolności do czynności prawnych, nie przestrzegając np.: Art. 535 KC, Art. 388 KC i wielu innych oraz działa niezgodnie z zasadami współżycia społecznego.

  2. #302
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Idź już synku spać.
    BB nie sprzedało tych kopalni. Dało je za darmo w ramach codziennego otwierania okienek w kalendarzu. Więc nawet nie można powiedzieć że ktoś wydał realne pieniądze na kupno prezentów.
    Te wasze marudzenie już nawet nie jest śmieszne, jest żałosne.
    A żeby podpierać się paragrafami trzeba trochę prawo znać.

  3. #303
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja to jestem ciekaw czy były jakieś zgłoszenia do BB od graczy że dostają coś innego niż powinni. Bo jak są błędy na niekorzyść to zaraz jest megaawantura. Ale jak BB pomyli się na korzyść graczy to cicho siedzimy i się cieszymy - a może nie zauważą/ a może tak właśnie ma być/ a może uznają, że błąd nieistotny i na dłużej zostawią (niepotrzebne skreślić).
    Ostatnio edytowane przez Ateh ; 25.01.2017 o 01:41

  4. #304
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    RedJul,
    czy ja do Ciebie pisałem?
    Ręce opadają, nie komentuj proszę moich wpisów tylko napisz coś od siebie a jak nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj.

    Dziękuję

  5. #305
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Mikroclimat Zobacz posta
    Bazuje na naiwność osób bez zdolności do czynności prawnych, nie przestrzegając np.: Art. 535 KC, Art. 388 KC i wielu innych oraz działa niezgodnie z zasadami współżycia społecznego.
    Jesteś "Mikro" dzięki zawartości czaszki ? Jak już chcesz na prawa się jakieś powoływać to sam zacznij ich respektować bo nazwanie kogoś oszustem bez prawomocnego wyroku, też jest karalne. Tym bardziej, że nie jest to zabranie, tylko na pewno błąd w aktualizacji, zniknęło świąteczna a nie pojawiła się zwykła, błąd który bez problemu potrafią naprawić. Już nieraz coś znikało i to przywracali. Ale "wielkie ozory" muszą od razu od oszustów i złodzieji wyzywać bo sami w życiu nie popełnili żadnego błędu.

    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    chyba nie zrozumiałeś czegoś, u niektórych znikły kopalnie które powinny być w gwieździe i zostać zsumowane do tych które były w innej przegródce
    - i nie chodzi o takie które się zawaliły w czasie ciągnącej się jak gluty z nosa konserwy, więc zamiast odrazu moralizować może patrz co parę osób pisało wcześniej?
    Aruzus, patrzenie co ludzie pisali wcześniej to jedno a pisali o różnych rzeczach. Założyłem, że kolesiowi chodzi o to, że już nie wraca. Fakt, najwidoczniej pieni się że zniknęła. Nie wyraził jednoznacznie o co mu chodzi to i mój błąd, że nie zrozumiałem.
    Nie zmienia to faktu, że jak wyżej, zwyczajny błąd jak zawsze i przy każdej konserwie od 5 lat, nie ma konserw gdzie coś się nie psuje. Zdarzało się że coś znikało, ale nigdy BB nie zabierało niczego, chyba że wcześniej o tym informowało.
    Więc śmiało można założyć że to błąd i to naprawią bo mają to dalej, nic nie znika u nich z takich rzeczy.

    Tak czy siak, za wyzywanie od złodzieji i oszustów, powinni bany zaserwować bo jak coś jest nie tak to normalny człowiek , pyta, rozmawia, wyjaśnia a nie z pyskiem i pianą bluzga i wyzywa.

  6. #306
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Hor4cy:
    np.:
    Art. 388. KC - proszę o Twoją interpretację

  7. #307
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chcesz coś ode mnie - proszę bardzo - jesteś dziad, nie taki z biedy a ze stanu umysłu.
    O ile wiesz co to oznacza.
    Chciałeś wykorzystać błąd BB kupując drożej niż zwykle (od nieświadomych błędu graczy, a cenę podbijali inni tacy jak ty sprytni co teraz do spółki z tobą lamentują) kopalnie które teraz okazały się warte tyle samo co przed eventem, jak nie mniej. Kolokwialnie mówiąc jesteś w plecy. I stąd płacz i zgrzytanie zębów, kupiłeś tanio jabłka na których chciałeś zarobić a te zgniły.
    Nie licz, że ktoś ci za te jabłka zwróci a tym bardziej będzie współczuł. I nie powołuj się na paragrafy których nie rozumiesz.
    Swoją małość pokazałeś kasując poradniki a teraz tylko się pogrążasz.

  8. #308
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    RedJul
    nie czytaj tego co napisałem i nie odpisuj, czy to jest dla Ciebie zrozumiałe?
    Wolisz drukowanymi, brajlem, czy obrazkowo?

    Mogę kupić całą Twoją wyspę, daj znać jakby Ci się gra znudziła. Przeniosę ją nawet na swój serwer, połączę z obecną i będę miał dwie.

    Cytaty RedJul:
    "Rzucanie psikusów w evencie
    Jako, że za rzucenie psikusów jest nagroda (w sumie 85 dyń i 60 punktów do osiągnięć) będzie to dość nagminne.
    Pomny zeszłorocznych doświadczeń apeluję o rozsądek.
    W pierwszej kolejności rzuć psikusy nieaktywnemu znajomemu, jeżeli nie masz takiego lub nie chce ci się szukać i MUSISZ rzucić aktywnemu znajomemu to najpierw spytaj się go o zgodę, jeżeli ciebie to przerasta bo koniecznie musisz to zrobić pod jego nieobecność to przynajmniej rzucaj tylko na spauzowane budynki.
    W zeszłym roku namiętnie nawiedzali mnie gracze pod moją nieobecność i zatrzymywali pół wyspy zostawiając spauzowane w spokoju.
    Dobrze, że w tym roku BB rozwiązało kwestię "podkradania" golemów, to był drugi problem zeszłorocznego eventu."

    "(1) Mam ponad 1100 znajomych, od dawna tego nie ogarniam i nie chce mi się robić porządków. Znalezienie w obecnym systemie i przy co chwila resetującej się listwie gracza którego poziomu nie znam to mordęga. Więc brutalnie rzecz ujmując - nie chce mi się. Wolę, żeby mi nikt nie ruszał wyspy i nie zmuszał mnie do wywalania ze znajomych.
    (2) Ciekawe czy byłbyś taki radosny, gdyby to było robione pod Twoją nieobecność, możesz mieć zylion cukierków i to za darmo tyle, że nie masz szans ich użyć. Ja mam ten problem z powodu poziomu. U wszystkich znajomych jestem na pierwszej stronie, nie świeci się kropka? - to można wejść i rzucać. Nie dość że chamstwo to leniwe."

    W warcaby pograj albo w kapsle
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.02.2020 o 13:08 Powód: połączenie postów

  9. #309
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    (...) jesteś dziad, nie taki z biedy a ze stanu umysłu.
    O ile wiesz co to oznacza.(...)
    Cytat Zamieszczone przez Mikroclimat Zobacz posta
    (...)
    Mogę kupić całą Twoją wyspę(...)
    Nie wiesz.
    Tak to jest, gdy ktoś chce być sprytny a okazuje się, że jest niepełnosprytny.
    Dobry cytat wybrałeś, pisałem własnie o takich graczach jak ty, sprytnych inaczej.

  10. #310
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mikroclimat Zobacz posta
    nie czytaj tego co napisałem
    W sumie to dobra rada, ktora latwo zastosowac.
    I tak sie niewiele traci, jesliby brac pod uwage wypowiedzi z ostatnich dni. Pogrzebujesz sie coraz glebiej teraz

    Obiecuje, ze to byl ostatni, ktory przeczytalam : D

Zamknięty wątek
Strona 31 z 34 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.