Zamknięty wątek
Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 334

Wątek: Zmiany w grze - 24.01.2017 - Opinie

  1. #11
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    O jakie przedmioty kolekcjonerskie chodzi?
    O znajdzki typu: strachy, ziola, sztandary itp itd
    Dodali premke ktora ci je teleportuje w inne miejsce

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    uważam że kopalnie wracające powinny zostać błąd czy nie błąd zostały przetestowane na testowym wprowadzone do kalendarza adwentowego i poszło w świat
    BB co roku robi jakiś błąd powinniśmy się przyzwyczaić? NIE gram płace wymagam jeżeli wprowadzili coś w kalendarz to nie ma odwrotu
    za błędy się płaci i dotyczy to też BB

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Spoko z tymi arktycznymi,jakoś przeżyje....A za jakiś czas, kupimy je pewnie w sklepie za klejki ))

  4. #14
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    ( nowe przygody gdzie wpada 200k expa + ) chcieliście robić je wyłącznie strzałkami i asasynami ?
    a cooldown zauwazyles ?

    poza tym pierwszy komentarz to byla ironia, wskazujaca na to ze najwyrazniej priorytetem w tym momencie jest mieszanie w elemencie gry ktory jeszcze dlugo nie bedzie dotyczyl NIKOGO, a zdecydowanej wiekszosci graczy nie bedzie dotyczyl nigdy.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    proponuję zrobić 01.04.2017 kalendarz adwentowy
    ps. kopalnie złota z 2015 też wracają do gwiazdy

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dynamika gry zostanie ulepszona po dodaniu premii na budynkach.
    Co to dokładnie oznacza ? To że będzie można bez zwłoki premki wrzucać jak na testowym czy coś innego ?

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    a cooldown zauwazyles ?

    poza tym pierwszy komentarz to byla ironia, wskazujaca na to ze najwyrazniej priorytetem w tym momencie jest mieszanie w elemencie gry ktory jeszcze dlugo nie bedzie dotyczyl NIKOGO, a zdecydowanej wiekszosci graczy nie bedzie dotyczyl nigdy.
    nie wiem jak ty ale ja zamierzam wbić 75, młody jestem także liczę że przed emeryturką 75 pojawi się pod avatarem

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Witam,
    przeczytałem wpis "Zmiany w grze - 24.01.2017" a w nim: "Arktyczna kopalnia żelaza otrzymana poprzez otwarcie 30 drzwi kalendarza po wyburzeniu nie będzie ponownie dostępna."
    Mam kilka zastrzeżeń:

    1 - "po wyburzeniu" - czyli po wyczerpaniu się złoża, które nie jest wyburzeniem wróci do gwiazdy?
    2- opis budynku był: "Po wyburzeniu, budynek będzie ponownie dostępny", można było nim handlować i nie był tani więc jak sobie BB wyobraża wprowadzenie tej zmiany i jaka będzie rekompensata?
    3- dlaczego ta kopalnie była w menu gwiazdy w osobnym oknie?
    4- dlaczego ma to zostać zmienione?

    Zakup Arktycznych kosztował mnie sporo surowców, czasu itd, nie wyobrażam sobie tego typu zmian w grze!
    Proponuję wprowadzić zmianę, że gracze z lvl powyżej np 60 od 24 stycznia będą mieli lvl 1 a osoby z 1 lvl dostaną 70lvl...

    Zastanówcie się trochę nad tym co robicie...
    Proszę o szybką odpowiedź wraz z odniesieniem do pkt regulaminu, zgodnie z którymi są wprowadzane zmiany i uzasadnieniem ich wprowadzenia.

    Pozdrawiam
    Mikroclimat

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Odp na pytania 1-4-bo to był Bug inaczej błąd, jakich w grze wiele.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Zgadzam się z kolegą Mikroclimat w 100 procentach.też poniosłem spore koszty zakupu tych kopalni .Co więcej, geologów wykształciłem dla potrzeb (wracających arktycznych).Jeśli to był błąd BB to lepiej niech nie robi kolejnego,większego.A jeśli to działanie zamierzone ze strony administratorów tej gry, to słów brak.

    Pozdrawiam

Zamknięty wątek
Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.