Zamknięty wątek
Strona 12 z 34 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 334

Wątek: Zmiany w grze - 24.01.2017 - Opinie

  1. #111
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LeoBullero Zobacz posta
    Nie zmienia się reguł w trakcie gry.
    Ale teraz to dosunąłeś...

    To usuńmy w tej gry wszystko, czego nie było w momencie przejscia z bety w normalną grę, bo 98% później wprowadzonych zmian, zmienilo reguły gry.

  2. #112
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta

    To usuńmy w tej gry wszystko, czego nie było w momencie przejscia z bety w normalną grę, bo 98% później wprowadzonych zmian, zmienilo reguły gry.
    A co ma tlumaczenie do tego?? Bo tym wlasnie wedlug Xaara byla beta

  3. #113
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja się zastanawiam nad jednym
    dlaczego kopalnie arktyczne z kalendarza w gwieździe nie łączą się z tymi pozostałymi,
    dlaczego jeżeli w pamiętniku dewelopera było opisane że nie wraca do gwiazdy można ją skasować i wróci.
    Mnie się wydaje że BB nie liczyło na to że ktoś to wyłapie i skupi sobie 20 kopalni i będzie miał super dostawę żelaza a tutaj zonk spotkał programistów bo ludzie to zauważyli i zaczęli działać.
    Gdyby miały te same właściwości to by po wybraniu w kalendarzy dodały się do już istniejących.
    Wyglądem przecież się niczym nie różnią tylko funkcjonalnością więc musieli to jakoś rozgraniczyć

  4. #114
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    A ja się zastanawiam nad jednym
    dlaczego kopalnie arktyczne z kalendarza w gwieździe nie łączą się z tymi pozostałymi,
    dlaczego jeżeli w pamiętniku dewelopera było opisane że nie wraca do gwiazdy można ją skasować i wróci.
    Mnie się wydaje że BB nie liczyło na to że ktoś to wyłapie i skupi sobie 20 kopalni i będzie miał super dostawę żelaza a tutaj zonk spotkał programistów bo ludzie to zauważyli i zaczęli działać.
    Gdyby miały te same właściwości to by po wybraniu w kalendarzy dodały się do już istniejących.
    Wyglądem przecież się niczym nie różnią tylko funkcjonalnością więc musieli to jakoś rozgraniczyć
    Nie łączą się bo jedne się zawalają a drugie nie- te mają inny "atrybut" tak jak rezydki itp. dlatego są w oddzielnych slotach.
    W pamiętniku było tak napisane bo tak miało być ale popełniono błąd i z kalendarza dostaliśmy nie te, co trzeba. Za 2 dni to naprawią i wszystko będzie tak jak miało być.
    BB na to nie liczyło bo to oznaczałoby, że wiedzieliby o wydaniu nie tych co trzeba kopalni i z pełną świadomością wprowadzało graczy w błąd w dzienniku. Dodatkowo to czy ktoś ma 1 czy 20 takich zbugowanych kopalni nikogo raczej nie obchodzi. To, że to naprawiają świadczy tylko o tym, że nie mieliśmy dostać "takich" kopalni.

    PS. Ile jeszcze można ciągle to samo pisać

  5. #115
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    A kiedy zostanie wprowadzone rzeczy do Targowiska Gildii ?

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    A ja jestem zadowolony, bo na żelazie był świetny zarobek, a z powodu bugu cena żelaza spadła o jedną trzecią.

  7. #117
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niema co marudzić z kopalnią bo ja na przykład nie wiedziałem o takich rzeczach że wraca do gwiazdy po wyeksploatowaniu.
    Trzeba poprosi BB żeby zrobił niewyczerpalną za klejnoty i po sprawie....

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od zawsze bylo ze przedmioty z gwiazda wracaja do gwiazdy jak rezydencje czy inne . podejzewam ze taki zamiar byl tej kopalni tylko "duzi" gracze przegapili to i wywarli nacisk na was by to usunac. to jest nie fear zainwestowalem w zakup kopalni kupilem dodatkowo 14 geologow za klej. i co teraz? az sie odechciewa grac. zal i tyle. ktos byl bystrzejszy badz mial szczescie i ukarany za to. Juz nie wloze ani grosza w ta gre. robcie tak dalej...

  9. #119
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdyby był taki zamiar to by była oficjalna informacja. W dość szczegółowym opisie eventu potwierdzenia nie ma, a wręcz przeciwnie:

    Arktyczna kopalnia żelaza
    Opis: Arktyczna kopalnia żelaza produkuje rudę żelaza w tym samym tempie jak kopalnia żelaza o poziomie 5
    Ulepszenia: Nie może zostać ulepszona
    Powrót: Wyczerpana, gdy depozyt jest pusty, po wyczerpaniu przepada
    Jakby byla informacja od początku że to ma być wracająca kopalnia, to by faktycznie było nie fair jakby nagle ją zabrali. W przeciwnym wypadku po prostu naprawiają buga, którego garstka ludzie exploituje i ma straszny ból dupy o to.

  10. #120
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Duzi gracze tego nie przegapili, duzi sa duzi bo myślą w grze.
    Wiedzieli że prędzej czy później bug zostanie usunięty więc nie warto inwestować w te kopalnie.
    A z tym wywarciem nacisku to gratuluję wiary w niemożliwe, wszyscy by chcieli żeby gracze mieli taki wpływ na BB

Zamknięty wątek
Strona 12 z 34 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.