Zamknięty wątek
Strona 11 z 34 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 334

Wątek: Zmiany w grze - 24.01.2017 - Opinie

  1. #101
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    @Milady84 - a teraz zadaj sobie uczciwie pytanie, ilu z tych graczy od których "skupiłaś" kopalnie miało świadomość jakie cudo sprzedaje? Jeśli intensywnie wydobywasz żelazo, to koszt skupu raczej Ci się zwróci - wnioskuję po ofertach zakupu z naszego serwera.
    Pewnie nie wielu. I wiesz co ja kiedyś też sprzedałam złota z pudełek, bo nie wiedziałam. Mnie nikt nie żałował, a oni kopalnie mają dotąd.

  2. #102
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Bardzo mnie cieszą zmiany zwlaszcza z przygodami
    Ps co za idioci korzystali z buga, a jak kasują płaczą. Powinni się cieszyć ze nie dostali permów
    Ostatnio edytowane przez jaco_j ; 20.01.2017 o 22:01

  3. #103
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez jaco_j Zobacz posta
    Bardzo mnie cieszą zmiany zwlaszcza z przygodami
    Ps co za idioci korzystali z buga, a jak kasują płaczą. Powinni się cieszyć ze nie dostali permów
    Pewnie np Ty. Co nie wziąłeś kopalni z kalendarza? 1 kopalnia na gracza to nie jest aż taki kosmos, żeby od razu buga podejrzewać. O bugu dowiedziałam się dopiero z forum.
    Ale rzeczywiście uwierzyć, ze raz dali jakiś sensowny prezent zamiast słynnych dosypek marmuru czy płomienia wróżki było idiotyzmem, no cóż sama się prosiłam
    Cieszyć się, ze nie dostałam perma, chm niby za co? Sama tych kopalnii nie stworzyłam, nie ukradłam itp. Wprost przeciwnie BB już wcześniej podobne kopalnie graczom dało i mają je do tej pory, więc to ich wina, że znowu tak zrobili i jeszcze teraz znowu kręcą cofając to. Idiotyzmem to jest 2x z rzędu robienie tego samego buga.

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    "Arktyczna kopalnia żelaza otrzymana poprzez otwarcie 30 drzwi kalendarza po wyburzeniu nie będzie ponownie dostępna."

    Takimi działaniami jak powyżej firma BB tylko utwierdza mnie w przekonaniu,że
    Niemcom NIGDY nie powinno się do końca wierzyć

  5. #105
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Obozy PvP nie mogą zmieniać oddziałów podczas ataku.
    I jeszcze to. Po co teraz to zmieniać? Kolonie są i tak zbyt łatwe do podbicia. (90% kolonii podbija się tracąc najwyżej połowę limitu wojsk i to bez bloków... Najtrudniejsza jest obrona. osiągi z obronami 100 średnich czy 100 dużych idą jak krew z nosa, a teraz jeszcze się ułatwia odbijanie.

  6. #106
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Obozy PvP nie mogą zmieniać oddziałów podczas ataku.
    I jeszcze to. Po co teraz to zmieniać? Kolonie są i tak zbyt łatwe do podbicia. (90% kolonii podbija się tracąc najwyżej połowę limitu wojsk i to bez bloków... Najtrudniejsza jest obrona. osiągi z obronami 100 średnich czy 100 dużych idą jak krew z nosa, a teraz jeszcze się ułatwia odbijanie.
    Ty chyba bardzo lubisz bugi. Przecież to błąd, który powodował (nie tylko przy odbijaniu), że można było zawalić atak robiąc wszystko dobrze - chyba nie na tym polega gra? Kolonie są może zbyt łatwe przy odbijaniu, ale nadal mało opłacalne w rachunku zysków i strat (zwłaszcza śmiesznie małe doświadczenie i brak rekompensaty za doświadczenie pvp na 30lvl-u), więc ta zmiana na plus, bo może ktoś kto się przez tego babola odbił znów zacznie robić i będzie komu odbijać do osiągnięcia.

  7. #107
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie zmienia się reguł w trakcie gry.

  8. #108
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Ty chyba bardzo lubisz bugi. Przecież to błąd, który powodował (nie tylko przy odbijaniu), że można było zawalić atak robiąc wszystko dobrze - chyba nie na tym polega gra? Kolonie są może zbyt łatwe przy odbijaniu, ale nadal mało opłacalne w rachunku zysków i strat (zwłaszcza śmiesznie małe doświadczenie i brak rekompensaty za doświadczenie pvp na 30lvl-u), więc ta zmiana na plus, bo może ktoś kto się przez tego babola odbił znów zacznie robić i będzie komu odbijać do osiągnięcia.
    Albo jeszcze bardziej zniechęcą. Już teraz słyszę lamenty, że ludzie żadnej kolonii z tytanem nie mogą dłużej niż dobę utrzymać. Jeśli chodzi o to, ze naprawią błąd z tym, ze w trakcie walki zaczynało źle pokazywać zmiany w obozie to nie ma problemu. Ale jeśli chodzi o to, że np walczy się najpierw ze wszystkimi 40 pieszymi, potem 40 łucznikami itp., a nie zmieniają się co 20 jednostek to jestem przeciw. To zbytnie uproszczenie. I tak zbyt wiele koloni jest źle skonstruowanych i podbija się je przemykając tyłem po paru obozach. A te dobre spokojnie mieszcząc w okolicy połowy limitu wojsk i to bez bloków licząc. Kolonia gdzie trzeba zużyć 3/4 limitu zdarza się sporadycznie i to tylko przy wywaleniu dużej ilości PW w wieżyczki. Przeżyłam wiele bugów w koloniach i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze zawalałam kolonie tylko i wyłącznie z własnej winy, na początku zanim je dokładniej ogarnęłam. Potem już żaden bug nie był aż tak wielki, by kolonii nie podbić. A wiem co mówię, bo zamek na wodzie na maxa miałam jako 1sza lub 2ga osoba na serwerze.

  9. #109
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taki slogan to może mieć zastosowanie przy jakiejś grze która ma określony czas trwania, sezon lub coś w tym stylu. W przypadku TSO gra ciągle toczy sie tak samo i dzieki aktualizacjom trzyma gracy przy sobie.
    Exploitowanie (bo niestety tak to trzeba nazwać) powinno być eliminowano jak najszybciej. Aby gra była fair dla każdego gracza.
    Widać straszny ból 4 liter o tę wyzyskaną kopalnie od nieświadomych graczy.

  10. #110
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla mnie temat prosty jak drut. Jeśli to bug to naprawić. Jeśli zamierzony efekt to nie limitować tego tylko wstawić do sklepu czy też dodać do loota. Dziwne to jest wtedy kiedy część graczy ma coś czego inni nie mogą zdobyć bo coś było nie przetestowane, nie dopowiedziane itd.

Zamknięty wątek
Strona 11 z 34 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.