Zamknięty wątek
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 120

Wątek: [Dyskusja] Targowisko Gildii - Głosowanie społeczności: Wyniki

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fafaq Zobacz posta
    Nie ma ulepszonego młyna wodnego - lipa ja nie wiem kto to głosował...
    Ci, którzy cenią UNIKALNE oferty, jak odkrywca, którego nie kupisz gdzie indziej, a młyn - tak.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Ci, którzy cenią UNIKALNE oferty, jak odkrywca, którego nie kupisz gdzie indziej, a młyn - tak.
    no tak potrzebny mi nty odkrywca haha

  3. #43
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    no tak potrzebny mi nty odkrywca haha
    Jeśli bierzesz aktywny udział w eventach to tak, potrzebny Ci.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.11.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szczerze? Głosowałem na ulepszony młyn wodny - ze względu na mój poziom rozwoju takie cacko by mi się przydało . I to nie jest krótkowzroczne patrzenie w przyszłość - miałbym wodę pod dostatkiem i nie musiałbym bulić dodatkowej ludności na wykopanie studni . Ale z czasem troche zagrałem i pomyslalem ze odkrywca tez by sie przydał - szczególnie po ostatnim evencie świątecznym . Argumentów nie musze przytaczać . Dlatego dobrze ze odkrywca będzie do zakupienia . Jednakże nie postarali się - nie mogli naprawdę dać też tego budynku ? Tym bardziej że odkrywcę można zakupić tylko raz . A potem co dalej?

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    no tak potrzebny mi nty odkrywca haha
    A nty młyn ci potrzebny?
    Jeżeli potrzebujesz młyna, to sobie kup odkrywcę, naznosi rzeczy i sobie za nie kupisz młyn.

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    no tak potrzebny mi nty odkrywca haha
    W sytuacji, gdy jedna rzecz (odkrywca) jest do kupienia TYLKO tutaj, a druga (mlyn) da się kupić innymi metodami (oraz do tego zastąpić innymi, tańszymi produktami), to głosowanie za drugą rzeczą jest mało logiczne, i tyle

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Pakiet medyczny lub lodowe domy

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    W sytuacji, gdy jedna rzecz (odkrywca) jest do kupienia TYLKO tutaj, a druga (mlyn) da się kupić innymi metodami (oraz do tego zastąpić innymi, tańszymi produktami), to głosowanie za drugą rzeczą jest mało logiczne, i tyle
    przyjmij do wiadomosci ze ludzie tak wybrali i nic nei mzoesz zrobic wybrala wiekszosc !

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeśli ktoś uważa, że złe rzeczy zostały podane do wyboru graczom, niech pomyśli, że to jest dodatek do gry a nie jej integralna i nieodzowna część.

  10. #50
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Bordryk Zobacz posta
    Jeśli ktoś uważa, że złe rzeczy zostały podane do wyboru graczom, niech pomyśli, że to jest dodatek do gry a nie jej integralna i nieodzowna część.
    To wcale nie znaczy, że można dawać byle co. Jaki jest sens gromadzenia monet skoro nie można ich wydać na fajne rzeczy? Jaki jest sens istnienia monet gildyjnych?

Zamknięty wątek
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.