Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 120

Wątek: [Dyskusja] Targowisko Gildii - Głosowanie społeczności: Wyniki

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    niestety muszę przyznać rację opinii, że jedynie tubylczy zwiadowca jest coś wart, reszta to śmiecie. chociaż MSW 1x mogli byście dać. jakiś budynek 1x też by się przydał. no cóż, glidijne robię, i kiszę mg bo nie mam ich na co sensownego wydawać. poprzednio była czekolada, tj. premka na magazyny prowiantu, ale w tak kosmicznej cenie że kupiłem tego bardzo mało. nie warto no cóż, to tylko gra.
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 11.01.2017 o 21:08

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Powyżej znajdują się wyniki głosowania graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Oszukane głosowanie.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Mam tylko nadzieję, że w takim razie Wikingowie będą teraz dostępni również za fragmenty mapy, skoro nie będzie ich w TG.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Podpisuje sie pod tym zdaniem. Dziadostwo w propozycji. Administracja pod przykrywką wyboru sprzedaje badziew.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Brzmi prawie jak "dobra zmiana", i niestety jest temu bardzo bliskie.

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar malpitlen111
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Szczerze to tylko tubylczy nadaje się do kupienia, reszta to nic przydatnego

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez kludzik Zobacz posta
    Mam tylko nadzieję, że w takim razie Wikingowie będą teraz dostępni również za fragmenty mapy, skoro nie będzie ich w TG.
    też mam taka nadzieję

  8. #28
    U_r_s_u_s
    Również uważam że tylko zwiadowca jest coś wart. Reszta to śmieci niewarte swojej ceny.

    Zastanawia mnie po kiego grzyba ciułać mg skoro nie ma na co ich wydawać.

  9. #29
    Początkujący Osadnik Awatar ocia88
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja uwazam ze bb mogloby sie lepiej postarac i pomyslec troszke o mlodszyc graczach i z mysla o nich jakiegos gienka wrzucic za mg lub jakis budynek z hipkami ,
    tak by mieli troszke lepiej , bo wiadomo ze dla nich to nieosiagalne, a jeszcze lepiej jakby dali zielonego - wesolego odkrywce, bo albo nie maja wcale albo tylko 1 za niebieskie mogli kupic, mogliby jak juz nie , niebieskiego to przynajmniej czerwonego , wrzucic, bo wiadomo ze jak kupia to tylko jednego , nic wiecej ,
    niech bb pomysli i zmieni swoje plany albo przynajmniej niech sie zastanowi na przyszlosc, co mogloby zrobic dla nowych graczy , moze zlota wieze, lub podobne

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z tego co było do wyboru to Odkrywca OK, bo obawiałem się, że będzie młyn wodny lub to trzecie badziewie do wyboru co było. Reszta bezużyteczna. A już jacy mądrzy wybierali Czarnych rycerzy, co ich za mapki można kupić (do niczego innego, poza tą przygodą w zasadzie nieprzydatne) to naprawdę nie wiem.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.