Zobacz wyniki ankiety: Jestem za dodaniem premii zmieniających interface gry?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    19 70.37%
  • NIE

    8 29.63%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Nowe premie strefowe zmieniające wygląd wyspy typu tysiąc płatków śniegu

  1. #1
    Osadnik Awatar robin_waw
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Kolonia

    Nowe premie strefowe zmieniające wygląd wyspy typu tysiąc płatków śniegu

    BB upodobało sobie zimę, w większości premie zimowe i ozdoby typu choinka i bałwan.

    Brakuje premii związanych z innymi porami roku.
    Np: premia jesienna zmieniająca drzewa na jesienne, wiosenna dodająca kwiaty na łące, letnia dodająca "plażing".
    Proszę o wpisanie propozycji takich oczekiwanych premii, myślę że jak pojawią się jakieś ciekawe możliwe do zrealizowania, nasz community team przekaże najciekawsze propozycje do developerów.

    Ja proponuję premię cztery pory roku, która będzie inaczej wyglądała w zależności od tego kiedy zostanie na wyspie rzucona a zawierać będzie wymienione wyżej elementy.

    Miło by było gdyby Ci co się nie zgadzają, napisali w komentarzu dlaczego. Jeżeli ktoś nie używa w ogóle premii tego typu nie powinien brać udziału w ankiecie ponieważ jego ankieta nie dotyczy.
    Ostatnio edytowane przez robin_waw ; 09.01.2017 o 12:17

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi osobiście nie są do niczego potrzebne zmiany wyglądu, więc głosuję na nie
    "Everybody lies"

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    również na nie

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Serio? Sami tego nie uzywacie, ok, ale czemu chcecie ubijać pomysł dla innych? To co, ci, którzy nie robią ekspedycji, mają ubijać wszystkie pomysły ich dotyczące?...

    Ja jestem za, nawet jeśli rzadko ich używam. Zaproponowana przez autora idea "Cztery pory roku" brzmi bardzo ciekawie. Inny pomysł to "skórka eventowa", która po prostu lekko dopasuje wygląd całej wyspy do aktualnego eventu.

  6. #6
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez robin_waw Zobacz posta
    Jeżeli ktoś nie używa w ogóle premii tego typu nie powinien brać udziału w ankiecie ponieważ jego ankieta nie dotyczy.
    To się robi ankiety z 3 możliwościami wyboru Sam sobie w kolano strzelasz, a głos w ankiecie, nawet takiej się oddaje, żeby za każdym razem nie klikać specjalnie w "zobacz wyniki ankiety". Więc póki co - NIE, ale miej na uwadze, że dałbym - OBOJĘTNIE, gdybyś tylko opcji w ankiecie nie żałował.

  7. #7

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Serio? Sami tego nie uzywacie, ok, ale czemu chcecie ubijać pomysł dla innych? To co, ci, którzy nie robią ekspedycji, mają ubijać wszystkie pomysły ich dotyczące?...

    Ja jestem za, nawet jeśli rzadko ich używam. Zaproponowana przez autora idea "Cztery pory roku" brzmi bardzo ciekawie. Inny pomysł to "skórka eventowa", która po prostu lekko dopasuje wygląd całej wyspy do aktualnego eventu.
    każdy pomysł wg ciebie ma mieć opcję głosowania tylko tak?
    skoro jest pomysł to jedni głosują na tak drudzy na nie.
    sam zapewne w niektórych tematach głosowałeś na nie, to dlaczego tam blokowałeś temat?
    "Everybody lies"

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Serio? Sami tego nie uzywacie, ok, ale czemu chcecie ubijać pomysł dla innych? To co, ci, którzy nie robią ekspedycji, mają ubijać wszystkie pomysły ich dotyczące?...

    Ja jestem za, nawet jeśli rzadko ich używam. Zaproponowana przez autora idea "Cztery pory roku" brzmi bardzo ciekawie. Inny pomysł to "skórka eventowa", która po prostu lekko dopasuje wygląd całej wyspy do aktualnego eventu.
    Te zimowe to mi wyglądają na zmianę palety albo coś podobnego. Z innymi mogłoby nie być tak lekko i może to nawet wymagać ręcznego przemalowania wszystkich modeli. A lepiej kopnąć grafika i dać na jego miejsce pół programisty i pół projektanta, bo interfejs i "flaczki" gry wymagają sporo roboty, na przykład przepisanie od nowa systemu przygód i porzucenie flasha.

  10. #10
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    nie, bo mi to nie potrzebne a nawet czasem przeszkadza w szukaniu znajdek
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.