Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: kolejki produkcji... Miało być lepiej a wyszło jak zwykle?

  1. #1
    Osadnik Awatar seiko
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia

    kolejki produkcji... Miało być lepiej a wyszło jak zwykle?

    witam,

    obecna implementacja kolejek produkcyjnych (prowiant/koszary) prosi się wręcz o wprowadzenie przycisku przeniesienia danej pozycji na szczyt kolejki.

    idę o zakład że rację przyznają mi wszyscy gracze których kolejka trwa 5dni i więcej. moja obecnie to 450 dni i bez tego przycisku wyprodukowanie czegokolwiek do zadania jest po prostu NIEMOŻLIWE.

    poza tym mniej palący temat, acz również potencjalnie bardzo przydatny: wzorem interfejsu mag. prowiantu/koszarów powinna pójść zbrojownia ekspedycyjna, gdzie również mam przydługą kolejkę, i bardzo przydałoby mi się wyświetlanie ilości zawartych w niej zamówień na przyciskach produkcji. tak jest obecnie jeśli chodzi o wojsko i prowiant, więc czemu nie tu??

    pozdrawiam,
    Rafał
    --
    Wszystkim rasistom życzymy kolorowych snów.
    Są wśród nas tacy, od których lepsze jest tylko cokolwiek innego.
    "jeśli ciężka praca dawałaby bogactwo to najbogatsi byliby niewolnicy"

    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez seiko Zobacz posta
    witam,

    obecna implementacja kolejek produkcyjnych (prowiant/koszary) prosi się wręcz o wprowadzenie przycisku przeniesienia danej pozycji na szczyt kolejki.

    idę o zakład że rację przyznają mi wszyscy gracze których kolejka trwa 5dni i więcej. moja obecnie to 450 dni i bez tego przycisku wyprodukowanie czegokolwiek do zadania jest po prostu NIEMOŻLIWE.

    poza tym mniej palący temat, acz również potencjalnie bardzo przydatny: wzorem interfejsu mag. prowiantu/koszarów powinna pójść zbrojownia ekspedycyjna, gdzie również mam przydługą kolejkę, i bardzo przydałoby mi się wyświetlanie ilości zawartych w niej zamówień na przyciskach produkcji. tak jest obecnie jeśli chodzi o wojsko i prowiant, więc czemu nie tu??

    pozdrawiam,
    Rafał
    450dni ? po coś tyle nawrzucał ?

  3. #3
    Osadnik Awatar seiko
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    nie zawsze jest ktoś do pomocy by wrzucić surkę do gwiazdki, zwłaszcza jak masz 3kk powierzchni magazynowych. z tego powodu traktuję kolejkę prowiantu jako własnie taki dodatkowy magazyn...
    --
    Wszystkim rasistom życzymy kolorowych snów.
    Są wśród nas tacy, od których lepsze jest tylko cokolwiek innego.
    "jeśli ciężka praca dawałaby bogactwo to najbogatsi byliby niewolnicy"

    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. brak ankiety
    2. po raz kolejny to samo tutaj
    "Everybody lies"

  5. #5
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez seiko Zobacz posta
    nie zawsze jest ktoś do pomocy by wrzucić surkę do gwiazdki, zwłaszcza jak masz 3kk powierzchni magazynowych. z tego powodu traktuję kolejkę prowiantu jako własnie taki dodatkowy magazyn...
    To w oczekiwaniu na przepakowanie wrzucasz na skrzynkę

  6. #6
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez seiko Zobacz posta
    nie zawsze jest ktoś do pomocy by wrzucić surkę do gwiazdki, zwłaszcza jak masz 3kk powierzchni magazynowych. z tego powodu traktuję kolejkę prowiantu jako własnie taki dodatkowy magazyn...
    To przecież do skrzynki pocztowej można sobie wrzucić, albo do gwiazdy. Pierwsze słyszę żeby sobie przechowywać surkę w magazynie prowiantu. No i te 450 dni

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po co przerzucac surowce do gwiazdy majac 3 miliony miejsca w magazynie ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przepraszam, bo ja to się nie znam - czy w tej grze jest jakaś nagroda za największą powierzchnię magazynową albo za największą produkcję?

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez seiko Zobacz posta
    idę o zakład że rację przyznają mi wszyscy gracze których kolejka trwa 5dni i więcej. moja obecnie to 450 dni i bez tego przycisku wyprodukowanie czegokolwiek do zadania jest po prostu NIEMOŻLIWE.
    Jestem może nie aż przeciwny pomysłowi, ale tak czy inaczej zdanie mam inne.
    Właściwym rozwiązaniem jest przycisk dodający produkcję na początek kolejki.
    Ale sensowne sterowanie kolejką też by się przydało.

    A poza tym uważam, że przechowywanie surowców w gwieździe należy zniszczyć.

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Podobny pomysł już był.
    Zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.