Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przygoda Aladyn i piękna księżniczka

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Przygoda Aladyn i piękna księżniczka

    Witam.
    Mam problem z przygodą jak w temacie. Przygodę zacząłem dzisiaj, korzystam z poradnika na wiki (Generał 270 + MSW z Oblężnikami (szybki drop). Robiłem tą przygodę już kilkadziesiąt razy (na pewno 30+) korzystając z tego samego poradnika i do tej pory wszystko było ok, aż do dzisiaj. Chodzi o to że straciłem sporo "lepszego" wojska, choć nie powinno tak być, doszedłem do 19 obozu, miałem 460 arkebuzerów w zbroi, zostało 250, miałem ponad 600 konnych zbrojnych (bo część straciłem i dosłałem na przygodę), zostało 44 sztuki. Patrząc na obozy które ubiłem i te które zostały, to nawet wychodzi na to, że to wojsko którego powinienem tracić zostało (konni zbrojni, rycerze), a to które praktycznie nie ginie, straciłem (arkebuzery w zbroi, konni arkezbuzerzy).
    Wydaje się jakby całe wojsko w obozach wroga zostało pozmieniane, bo ilość i rodzaj się zgadza, tyle że atakują inaczej niż do tej pory. Może to wina czempionów ? a może w ogóle coś pozmieniano ?
    Ma ktoś coś podobnego ?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A jak wygladaja raporty?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeślibym sobie zredukował liczbę Az o ponad 200 i Ka o ponad 500 tez bym zaczął panikować i szukać rozwiązania problemu .
    Ale i tak prawie za każdym razem kończyło się to wymiana wiadomości z supportem w celu ustalenia co się stało .
    Jak w każdej grze zdarzają się czasem bugi .
    Na przestrzeni tych ładnych kilku lat paru takich doświadczyłem ( raz widać było w raporcie , ze moje wojsko nie zadawało zadnych obrażeń , innym razem wyparowały mi dwa gienki ,kolejnym pokonane obozy zmartwychwstały itp )
    Reakcje supportu bywają różne - chodzi mi o poniesione straty przeze mnie w wojsku czy generale .
    Czasem rekompensata była śmieszna i mnie tylko zirytowała , czasem taka akurat , ze wszystko zostało zwrócone plus jakiś mały bonus
    a raz trafiłem na wyjątkowo szczodrą paczkę od BB bo jeszcze 500 kleju dorzucili .

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Senlandia Zobacz posta
    A jak wygladaja raporty?
    W raportach można było zauważyć że wrogie jednostki atakują to wojsko których nie powinni atakować, ogólnie ginęli konni arkebuzerzy na każdym obozie w którym ich używałem.
    Dzisiaj wszystko jest ok, dokończyłem przygodę. Tak czy siak, wg mnie był to jakiś bug.

  5. #5
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z brakiem (aktualnych) wpisów potwierdzających dalsze istnienie opisanego problemu temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.