Zobacz wyniki ankiety: Czy zmiany w Targowisku Gildii powinny być zmieniane?

Głosujących
98. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • raz w miesiącu

    29 29.59%
  • częściej niż teraz

    59 60.20%
  • bez zmian

    8 8.16%
  • Targowisko Gildii jest nie potrzebne

    2 2.04%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Targowisko Gildi

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawy temat do dyskusji

    Jestem za zmianami co 2-3 mce.
    I tak nie wierze w to, ze oferta bedzie atrakcyjna na tyle, ze za kazdym razem wszystko bedzie warte kupienia. Jak widac, niestety czesto wybierane są na Targowisko nie "unikalne" produkty (co wydaje sie najlogiczniejsze, moim zdaniem, no ale coz, taka cena demokracji), ale rzeczy, ktore i tak mozna roznymi metodami kupic.

    Inną propozycja mogą być zmiane rotacyjne - mniejsza ilość produktów, ale zmieniana bardzo czesto, np co 2 tygodnie. Biorac jednak pod uwage, ze to koordynacja na poziomie roznych wersji jezykowych, nie chce mi sie wierzyc, ze to by przeszlo...

  2. #12
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Ciekawy temat do dyskusji

    Jestem za zmianami co 2-3 mce.
    I tak nie wierze w to, ze oferta bedzie atrakcyjna na tyle, ze za kazdym razem wszystko bedzie warte kupienia. Jak widac, niestety czesto wybierane są na Targowisko nie "unikalne" produkty (co wydaje sie najlogiczniejsze, moim zdaniem, no ale coz, taka cena demokracji), ale rzeczy, ktore i tak mozna roznymi metodami kupic.

    Inną propozycja mogą być zmiane rotacyjne - mniejsza ilość produktów, ale zmieniana bardzo czesto, np co 2 tygodnie. Biorac jednak pod uwage, ze to koordynacja na poziomie roznych wersji jezykowych, nie chce mi sie wierzyc, ze to by przeszlo...
    Tylko, że nie ma problemu z tym, że nie wszystko jest unikalne bo niektóre przedmioty są nieraz ciekawe, niestety problemem jest ich cena z kosmosu. Co 2 tygodnie nie przejdzie na pewno, poza tym nikt nie dałby rady uzbierać tylu monet, żeby ciągle coś kupować, jeśli głosowanie i zliczanie głosów zajmuje coś koło miesiąca, to raczej na częściej niż 2 miesiące nie ma co liczyć.

  3. #13
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zbyt częste zmiany nie mają sensu bo będą narzekania, że ktoś nie zdążył nazbierać mg . Nawet gdyby targowisko było zmieniane raz na kwartał to i tak będą narzekania, na atrakcyjność oferty (jak zwykle ), bo każdy lubi co innego.
    Pomijam fakt, że niektórzy wybierają w głosowaniu przedmioty, które można zdobyć z handlu, zamiast tych "unikalnych" i do handlu niezdatnych.

    Ankieta nie bardzo ma sens.
    Miałaby, gdyby przedmioty z targowiska były dostępne tylko dla członków gildii albo... gdyby część przedmiotów/premii itd. była stworzona z myślą o gildii wyłącznie. I te rzeczy osobie będącej w gildii dawałyby jakieś bonusy, ludziom bez gildii dawałyby przykładowo 10% bonusu
    (załóżmy, że ktoś by sobie coś tam nakupował w targowisku i wyszedł z gildii, więc żeby nie było,że przedmiot staje się całkiem bezwartościowy to "działa" tylko 10/100 %)
    a mg byłyby niezdatne do handlu, ale na taką rewolucję moim zdaniem jest już za późno.

  4. #14
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Proszę o sprecyzowanie co oznacza zwrot "częściej niż teraz".

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Proszę o sprecyzowanie co oznacza zwrot "częściej niż teraz".
    Penelop to częściej niż 4-5 miesięcy co ma miejsce (zmiana 13 kwiecień, zmiana 23 sierpień i teraz ? w styczniu)
    Oferta w targowisku już przy zmianie co 2 miesiące ożywiła by monety, ponieważ byłby sens je zbierać i coś za nie nabyć.
    O zawartości oferty i cenach już nie będę dyskusji poruszał, ponieważ ją sami wybieramy ale zawsze fajnie jest nabyć coś ze sklepu nie tylko za klejnoty.
    Gracz kinia19910 dobrze zauważył
    gdyby przedmioty z targowiska były dostępne tylko dla członków gildii albo... gdyby część przedmiotów/premii itd. była stworzona z myślą o gildii wyłącznie.
    też by nie było złym rozwiązaniem.

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Faktycznie tym razem trzeba było czekać dłużej niż zwykle. Chętnie przekaże pomysł deweloperowi, dlatego zachęcam do dalszego głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #17
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zostałam facetem o.O

  8. #18
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brawo Ty!
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Żonglowanie dobrami dostępnymi za mg jest delikatnie rzecz ujmując bez sensu. Co mogą nam tam zaproponować? Kolejną manufakturę, ulepszone gospodarstwo? Jak więc będą wyglądały eventy za 2-3 lata? Komu będzie się chciało bawić w zbieranie pisanek na coś innego, jak tylko msw?
    Szczerze to nie mam DOBREGO pomysłu na mg. Choć po przeglądnięciu kilkunastu wątków natknąłem się na propozycje, które w połączeniu ze sposobem wydania mg byłyby chyba warte rozważenia. W każdym razie ciągła zmiana targowiska gildii jest zbędna. Przynajmniej aktualizacja powinna dotyczyć tylko i wyłącznie złóż, przygód i ewentualnie premii. Musi przy tym wykluczyć oferty budynków, zwłaszcza manufaktur, chatek, gospodarstw, i in. Nie wiem, czy nowy odkrywca to też dobry pomysł, choć głosowałem na niego. Nie czarujmy się, mając ich 22 po prostu event sobie kończę w kilka dni. Fajnie, że mam łatwo, ale za łatwo = nudno. Może byłoby wskazane te mg pożytkować na jakąś wspólną gildyjną budowlę zapewniającą choćby przyspieszony wzrost populacji, a umiejscowioną na wyspie każdego członka gildii (żeby sobie ją widział i mógł na bieżąco sprawdzić postępy? A gdyby gildia przestała istnieć albo gracz z gildii odszedł? To budyneczek wracałby sobie do poziomu sprzed ulepszeń i przestawał działać. Przy czym taki budynek nie mógłby też przesadnie wpływać na tę populację. Musiałby jej przyrost usprawnić nieco bardziej, niż robią to szkółki ... i tu się pojawia oczywisty problem, bowiem mamy szkółki.
    To tylko takie sobie luźne przemyślenia, ale sami chyba widzicie, że po prostu zaczyna być niebezpiecznie nudno dla graczy starszych stażem.
    Po prawdzie jedynym, przychodzącym mi na myśl, sensownym pomysłem byłby bank gildii, gdzie mg byłyby deponowane przez graczy na %, a w związku z takim budynkiem ranking dla każdego z serwerów i nagrody za produktywność/depozyt przyznawane raz na m-c w postaci choćby 100 klejnotów na gracza.
    Ostatnio edytowane przez CoDiAl77 ; 19.12.2016 o 15:59 Powód: błąd logiczny i nadużycie samantyczne

  10. #20
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Proszę o więcej głosów, abym mogła przekazać pomysł.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.