Zobacz wyniki ankiety: Co o tym sądzisz?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    13 33.33%
  • nie

    14 35.90%
  • obojętnie

    12 30.77%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Umiejętność "wyrafinowany łupieżca"

  1. #1
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Umiejętność "wyrafinowany łupieżca"

    Cześć wszystkim

    Otóż niektórzy moi odkrywcy są wyszkoleni pod tą umiejętność i dostałam dodatkowe zadanie z tym związane. Mam wykonać "Łupieżców Grobowców". Moim zdaniem powiązanie tych dodatkowych zadań z przygodami kooperacyjnymi to głupota i należy to zmienić. Wątpię czy ktokolwiek wykonuje to zadanie, gdy mu się trafi, raczej wszyscy od razu je kasują.
    Obecnie przygody kooperacyjne są tak nieatrakcyjne, że nawet podczas eventów mało kto po nie sięga. Zalegają w Menu gwiazdy i czekają na lepsze czasy.

    Co o tym myślicie?

    ps: wiem, że był podobny wątek, ale tam padł pomysł by odkrywcy w ogóle nie wyszukiwali ko-opek a ja chcę tylko by usunąć je z puli przygód powiązanych z tą konkretną umiejętnością.
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 07.12.2016 o 15:07

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Akurat to jest fajna i szybka przygoda dużo osób to robi zwłaszcza w czasie ewentów. Co do opłacalności robienia zadań to od zawsze był z tym problem ale w tym przypadku takie zadanie może wisieć i zaliczy się je przy okazji.

  3. #3
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Agebu Zobacz posta
    Akurat to jest fajna i szybka przygoda dużo osób to robi zwłaszcza w czasie ewentów. Co do opłacalności robienia zadań to od zawsze był z tym problem ale w tym przypadku takie zadanie może wisieć i zaliczy się je przy okazji.
    No nie wiem... robiło się swego czasu grobowce jeden za drugim w trakcie eventów, ostatnio słabo z tym. W czasie Halloween zrobiłam RAZ - tylko po to, żeby sprawdzić ile doładowań dyń z tego wpada. Wpadły 3szt, więc dałam spokój. Znalezienie chętnych trochę trwało.
    Pewnie,że zadanie może wisieć, ale ja nie chcę,żeby mi wisiało i nie chcę go w ogóle dostawać Nie chcę by w dodatkowym zadaniu występowały przygody kooperacyjne, zamiast tego mogliby wrzucić jakąś inną, zwykłą, np: CR skoro ZE i MB są (co do byka nie mam pewności, ale chyba też jest, jeśli jest CR to sorki, widocznie mi sie nie trafiło, to niech dodadzą cokolwiek innego :P ). Nawet sawannę robię jak mi zadanie wskoczy, ale znalezienie chętnych do kooperacyjnych nie jest takie proste.
    Jak mi się zachce to sobie odpalę łg o ile zbierze się ekipa, nie chcę natomiast tego zadania.

    Podkreślę jeszcze raz: chodzi o to,żeby nie wyskakiwało dodatkowe zadanie nakazujące wykonanie tej przygody a nie zlikwidowanie całkowicie ich znajdowania przez odkrywców. Niech sobie je znajdują, nie przeszkadza mi to. Nie robię kooperek ale też ich nie kasuję, czekają Może w końcu będą atrakcyjniejsze.

  4. #4
    Elelkal_
    Jestem na nie, bo ci co robią zadania i czasami zrobią tę przygodę tylko stracą możliwość dostania nagrody( wiem, że jest śmiesznie niska), dla reszty graczy problem praktycznie niezauważalny.

    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    ps: wiem, że był podobny wątek, ale tam padł pomysł by odkrywcy w ogóle nie wyszukiwali ko-opek a ja chcę tylko by usunąć je z puli przygód powiązanych z tą konkretną umiejętnością.
    I tu właśnie diabeł tkwi w szczegółach W przypadku tego pomysłu najważniejsza różnica polega na tym, że Odkrywca przynosząc kooperacyjną pozbawia nasz szansy na przyniesienie innej - bardziej atrakcyjnej przygody( np. gdyby Odkrywca nie przyniósł "Oblężenia" to dostalibyśmy "Wikingów").
    W przypadku tej umiejętności możemy dostać zadanie tylko w przypadku gdy odkrywca przyniesie tę konkretną przygodę i co najważniejsze zadanie dostajemy raz i wisi póki go nie wykonamy/usuniemy. Wystarczy go nie robić i problem z głowy. Poza tym aż tak często te zadania nie wpadają. Pomysł wydaje się ciekawy ale nie tu tkwi problem. Jeśli Odkrywca nie będzie przynosić tych przygód to nie dostaniemy takiego zadania a wydaje mi się, że bardziej ucieszy graczy fakt, że nie będą dostawali tych przygód niż zadania na zrobienie tej przygody.

    PS. Zadania z CR i RB też są
    Ostatnio edytowane przez Elelkal_ ; 07.12.2016 o 16:43

  5. #5
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Jestem na nie, bo ci co robią zadania i czasami zrobią tę przygodę tylko stracą możliwość dostania nagrody( wiem, że jest śmiesznie niska), dla reszty graczy problem praktycznie niezauważalny.



    I tu właśnie diabeł tkwi w szczegółach W przypadku tego pomysłu najważniejsza różnica polega na tym, że Odkrywca przynosząc kooperacyjną pozbawia nasz szansy na przyniesienie innej - bardziej atrakcyjnej przygody( np. gdyby Odkrywca nie przyniósł "Oblężenia" to dostalibyśmy "Wikingów").
    Dla mnie obecnie każda przygoda jest atrakcyjniejsza od kooperacyjnej, dlatego właśnie chcę, żeby wraz z tym zadaniem przynosili inną przygodę. Obojętnie jaką, byle nie kooperacyjną. I w tym momencie nie musisz się już obawiać o te , jak sam/a zauważyłaś/eś, smiesznie niskie nagrody z zadań . Bo zadania będą, tylko do wykonania będzie co innego.

    ps: jeśli skasuje się całkiem wyszukiwanie ko-opek przez odkrywców, to to zadanie z automatu też nie będzie wyskakiwać, więc i tak Ci co robią ko-opy stracą mozliwość zdobycia tych nagród
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 07.12.2016 o 16:55

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszej dyskusji i głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Elelkal_
    Tylko, że to nadal nie rozwiązuje problemu Na obecną chwilę wdrożenie tego pomysłu spowoduje tylko i wyłącznie to, że nie będzie w dzienniku zadania z ko-op/nie będzie trzeba go kasować. Nic więcej to nie zmieni ale za to nie będzie już dodatkowej nagrody, jeśli jakimś cudem ktoś ją wykona.

  8. #8
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja też zachęcam do głosowania
    Nie chcę w zadaniu z premia mieć przygód kooperacyjnych...

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Ja też zachęcam do głosowania
    Nie chcę w zadaniu z premia mieć przygód kooperacyjnych...

  10. #10
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Ja też zachęcam do głosowania
    Nie chcę w zadaniu z premia mieć przygód kooperacyjnych...
    Nawet jeśli za jego wykonanie będzie powiedzmy... 2000 klejek ?

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.