Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: znikajace wojsko

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra

    znikajace wojsko

    czesc, chciałem zapytać Was drodzy WspolTowarzysze, czy zauważyliście dzisiaj jakieś dziwne zachowania generałów na przygodach i/lub w trakcie podroży na nie? np. inna ilość wojsk wychodzących z wyspy i docierających na przygodę lub generał będący 10 flag za pierwszym w szeregu dociera do obozu szybciej niż ten z przewaga flag ... ja rozumiem, ze jeden czy dwóch rekrutów mogło pójść w długą podczas podróży, ewentualnie magiczne lagi, ale wciąż wydaje mi się to nieco dziwne

  2. #2
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    1,773
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z brakiem (aktualnych) wpisów potwierdzających dalsze istnienie opisanego problemu temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.