Zobacz wyniki ankiety: Chciałbyś/Chciałabyś, aby poniższe zmiany zostały wprowadzone do Kopalni Granitu?

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    13 44.83%
  • NIE

    14 48.28%
  • NIE ROZUMIEM PYTANIA/ NIE STAĆ MNIE NA KOPALNIE

    2 6.90%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Ulepszenie Kopalnii Granitu

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ulepszenie Kopalnii Granitu

    1) Zmiana wydobycia z obecnego 3 jednostki złoża n 1 jednostkę granitu na 1 jednostkę złoża na 1 jednostkę granitu.
    2) Zmiana czasu wydobycia z 51min i 40s na 10 min
    3) Po osiągnięciu 60 poziomu 2 dodatkowe poziomy. Możliwość podniesienia do 7 poziomu.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po co?

    ten budynek to jedna wielka porażka
    "Everybody lies"

  3. #3
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    po co?

    ten budynek to jedna wielka porażka
    1) Taniej będzie dopracować budynek który istnieje, niż stworzyć nowy.
    2) Urozmaicenie oferty.
    3) BB i gracze zyskują
    BB ze względu na zwiększony popyt klejnotów
    gracze .. osoby poniżej 60 poziomu mają opcję wydobycia granitu .. osoby co mają 60 poziom budynek optymalny do zużycia doładowań granitu

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1) po co jak jest od 60lvl złoże granitu
    2) urozmaicenie za prawie 2k kleju, ja dziękuję
    nawet gdyby wprowadzili twoje proponowane zmiany i tak bym nie kupił
    3) bb zyskuje, gracze nie za bardzo
    poniżej 60lvl dużo szybciej z przygód granit się zdobywa, powyżej 60lvl można dosypywać złoża

    jeżeli już by ktoś kupił, to z dosypkami zdobytymi na przygodach jest nierealne utrzymanie produkcji 24h/dobe
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 05.12.2016 o 17:07
    "Everybody lies"

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dziękuję za sugestię i zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    1) po co jak jest od 60lvl złoże granitu
    2) urozmaicenie za prawie 2k kleju, ja dziękuję
    nawet gdyby wprowadzili twoje proponowane zmiany i tak bym nie kupił
    3) bb zyskuje, gracze nie za bardzo
    poniżej 60lvl dużo szybciej z przygód granit się zdobywa, powyżej 60lvl można dosypywać złoża

    jeżeli już by ktoś kupił, to z dosypkami zdobytymi na przygodach jest nierealne utrzymanie produkcji 24h/dobe

    po:
    1) można "dosypywać" przed 60 poziomem. Ten proces nawet jest możliwy na 15 poziomie.. ogranicza cie jedynie możliwość zdobywania doładowań.
    2) to że ty masz problem ze zdobywaniem doładowań to już inna sprawa ... mi tutaj chodziło o coś innego czego nie zrozumiałeś. Jeżeli użyjemy premii x4 czy x5 więcej zyskamy na poziomie 7 niż z poziomu 5, więc to samo w sobie uatrakcyjnia zużywanie doładowań z przygód i daje możliwość aby gracze 60+ mogli zaoferować lepszą cenę za takie doładowania.
    3) jeżeli chodzi o opłacalności to nic tutaj u kupca jest opłacalne, ale jakby nikt nie kupował klejnotów to już dawno byś nie miał gdzie grać, cena jest przystępna.
    4) ... nie wbijesz 60 poziomu w tydzień lub dwa .. ten budynek obecnie jest specjalnie dla osób, które chca wydobywać granit a nie mają czasu na siedzenie na grze... i dzięki takim zakupom wspomogą producenta.. zrozumiałeś?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.12.2016 o 11:03 Powód: prosimy zachować kulturę wypowiedzi, atakowanie innych graczy jest niedozwolone

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten budynek jest dla naiwnych ktorzy nie potrafia liczyc i dają się wkręcic w oferty w sklepie typu kopalnia granitu, albo 500 granitu za 1k klejnotow.

    Jesli ktos nie ma czasu na siedzenie w grze to upgradow tez za duzo nie potrzebuje bo nie zuzyje produkcji.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.12.2016 o 10:52
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. chodzi o złoża granitu, a nie o kopalnie ;p
    2. nie stwierdziłem, że ja mam problemy ze zdobyciem, tylko fakt, że z samych dosypek z przygód nie utrzymasz kopalni nonstop online
    dlaczego gracze z dosypkami mieliby je sprzedawać skoro mogą sobie sami złoże dosypać i nie martwić się o słanie geologa
    3. wg mnie warto jest wydać zdobyte klejnoty na inne budynki niż na kop.granitu
    4. właśnie, że rozumiem, ale chyba ty nie. niższe lvl nawet jak kupią, nie zdobędą dosypek z przygód, więc ruszą na handel, a tam ceny dla takich lvl raczej będą nie opłacalne.

    tak przypuszczalnie niech ktoś kupi dosypkę +2600 za 9100 granitu czyli x3.5 (raczej taniej nie będzie) i poleci torbą co da mu ~10,5k (oczywiście liczę to po twoich zmianach)
    zysk na poziomie 1,4k granitu wydaje mi się nie opłacalny

    ps
    kończę dyskusję, bo nie lubię obrażania innych. przedstawiłem swoje zdanie. nie każdemu musi się podobać.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.12.2016 o 11:05 Powód: korekta treści
    "Everybody lies"

  9. #9
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodam od siebie ze za 2k kleju można zdobyć 10x więcej granitu niż z tej kopy, nawet gdyby miała 10lvl.

    Pomysł uważam za poroniony
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  10. #10
    Osadnik Awatar inmydefence
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wspaniały pomysł! Jestem na tak, tak.. TAK!
    Most people in the world don’t really use their brains to think.
    And people who don’t think are the ones who don’t listen to others...

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.