Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz to za dobry pomysł

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    20 52.63%
  • Nie

    12 31.58%
  • Mi to obojętne

    6 15.79%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Rosnący drop w przygodach

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Zakładam multikonto i
    1. Robię na nim przygodę, zapraszam "macierzyste" - cały drop (łącznie z PD) idzie na multikonto, macierzyste ma 1/2 punktu. Ekonomicznie bez sensu o tyle, że lepiej zrobić samemu.
    W przygodach dumpingowych typu CR drop i exp sa i tak zaniedbywalnie male. Do tego nie uwzgleniasz tego, ze w tak prymitywnej grze wszystko mozna bez wiekszego wysilku zautomatyzowac i powyzszy scenariusz jechac nawet rownolegle na kilkunastu kontach, łapiąc -nascie punktow dziennie.

    Nawet jesliby to nie byla jakos ekstremalnie rozpowszechniona praktyka, to gwarantuje Ci, ze pewna grupa ludzi zyskalaby na tym duza przewage
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Jesli ma dzialac retroaktywnie to problemy sa np. z :
    - zebraniem danych historycznych
    To nie problem... BB raz juz pokazało,że umie przeliczać wstecz i się da . jak wysłało każdemu graczowi odpowiednią ilość SC za przygody , króre wykonał od momentu osiągnięcia 50 lvl do momentu wprowadzenia SC.

    Czyli konserwa, naliczenie bonusa i od nastepnej przygody kazdy dostanie tyle i tyle % więcej ... inaczej tego nie widze.

    Co do pomysłu - dla mnie obojętnie

  3. #13
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już całkiem wydziwiasz
    Już widzę stado graczy rzucających się na multikonta żeby robić po kilkanaście przygód dziennie aby na macierzystym po uzbieraniu 100 punktów (czyli 200 przygód na multi) mieć 5% więcej PD.
    Zwłaszcza, że te 100 punktów i 5% to moja propozycja wzięta z sufitu jako przykład. Równie dobrze może to być 500 i cała dyskusja jest akademicka.

  4. #14
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    5% za 100 pktow czy 5% za kazde 100 pktow ?

    Jesli to pierwsze to faktycznie dyskusja jest akademicka, bo taki kosmetyczny bonus psu na bude potrzebny.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    (...)
    Podkreślam - to przykład proszę więc nie czepiać się cyferek tylko proszę o konstruktywne wypowiedzi, ewentualnie poprawki co do zasady
    I tyle w temacie

  6. #16
    konkur4
    Dałem na tak, ale jakby miało coś takiego wejść to niech nie ogranicza się do sztywnego wbijania punktów, bo to będzie jak rzut kamieniem dla tych, co kiszą surowce od paru lat. Bonus niech zwieksza się poziomowo - 1 poziom 1%, a do jego wbicia niech będzie wymagane ukończenie danej ilości konkretnych przygód, i to nie jednej i tej samej, powiedzmy ze wszystkich dostępnych obecnie po 10 razy każdą (1,2,3-osobowe, kooperacje, scenariusze, wszystkie rodzaje kolonii - ogólnie wszystkiego, z czego można dostać drop).

  7. #17
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    (...), a do jego wbicia niech będzie wymagane ukończenie danej ilości konkretnych przygód, i to nie jednej i tej samej, powiedzmy ze wszystkich dostępnych obecnie po 10 razy każdą (1,2,3-osobowe, kooperacje, scenariusze, wszystkie rodzaje kolonii - ogólnie wszystkiego, z czego można dostać drop).
    nieee!!! nie robie kolonii i nie chce robić, to jest przecież opcjonalne... i niech takie zostanie

  8. #18
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    nie i jeszcz raz ni dla koloni, ktore ssa namiastka pvp w tso, ale jednak pvp- ja w tso sie bawie bo tu obligaryjnego pvp nie ma,wiec to byloby dla mnie jako sdyskryminacja tych graczy ktorzy bawia sie z podobnego powodu
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja bym poszedł w drugą stronę, robisz 10 przygód dziennie, drop, a przy tym PD maleje :P niektórzy gracze pewnie nawet nie zauważyli że jesień się skończyła a zima za oknem :P
    Tak czy siak jestem na nie bo nie.
    Równie dobrze mogli by to dodać do osiągnięć, robisz powiedzmy 1000x dzielnego małego krawca i z poziomu osiągnięć dostajesz... nie wiem, 20 mln PD ?

  10. #20
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Ja bym poszedł w drugą stronę, robisz 10 przygód dziennie, drop, a przy tym PD maleje :P niektórzy gracze pewnie nawet nie zauważyli że jesień się skończyła a zima za oknem :P
    Tak czy siak jestem na nie bo nie.
    Równie dobrze mogli by to dodać do osiągnięć, robisz powiedzmy 1000x dzielnego małego krawca i z poziomu osiągnięć dostajesz... nie wiem, 20 mln PD ?
    Osiągnięcia popieram Ale dlaczego drop miałby maleć, bo nie rozumiem?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.