Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: generalowie z eveentu bozonarodzeniowego 2016/17

  1. #21
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    teraz jakikolwiek nowy gienek z 1 r i potem 270 koni - straty 1 r. I tak w wielu przypadkach.
    Uwzglednij tez, ze wylaczasz generala z gry na 2h po to zeby zaoszczedzic 30 min produkcji wojska (bez buffow) i jakas smieszna ilosc surowcow w skali calej przygody w ktorej spokojnie stracisz tych rekrutow 30-40x tyle.

    Jak wezmiesz pod uwage ze tych nowych generalow nie bedziesz miec 5 sztuk jak MMA, to nie jest takie hop siup z "w wielu przypadkach"
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Uwzglednij tez, ze wylaczasz generala z gry na 2h po to zeby zaoszczedzic 30 min produkcji wojska (bez buffow) i jakas smieszna ilosc surowcow w skali calej przygody w ktorej spokojnie stracisz tych rekrutow 30-40x tyle.

    Jak wezmiesz pod uwage ze tych nowych generalow nie bedziesz miec 5 sztuk jak MMA, to nie jest takie hop siup z "w wielu przypadkach"
    faktycznie, eliminujesz genka na 2h w przedostatnim ataku ... później masz już tylko bloki

  3. #23
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    1x na 2h to nie jest jakaś tam wielka różnica, zwłaszcza że dużo ludzi już ma 5x mma i kolejny w takim stylu zbyt konieczny nie jest, gdy mamy do wyboru coś całkiem nowego i użytecznego
    Powiedz to tym ktorzy robia przygody w ktorych msw pada 12 razy

  4. #24
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    faktycznie, eliminujesz genka na 2h w przedostatnim ataku ... później masz już tylko bloki
    Jesli czekasz z nim do przedostatniego ataku to nie wykrozystales go wczesniej. Na jedno wychodzi - jednorazowka na danej przygodzie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawe jaki limit zakupów ustalą. Jeśli będzie limit posiadania jedna sztuka, to w zasadzie wszystko jedno którego w evencie się weźmie, ale jeśli będzie limit zakupu jedna sztuka, to lepiej wziąć Nusalę co de facto rozwiązuje mój dylemat.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szczerze mówiąc, wolałbym żeby dali z dwóch tawernianych. Przy tej ostatniej zmianie w możliwości blokowania są nie do zastąpienia.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kuyaviak Zobacz posta
    Szczerze mówiąc, wolałbym żeby dali z dwóch tawernianych. Przy tej ostatniej zmianie w możliwości blokowania są nie do zastąpienia.
    Są do zastąpienia dowolnymi dwoma innymi każdy.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Są do zastąpienia dowolnymi dwoma innymi każdy.
    No właśnie nie wszędzie. Czasem brakuje miejsca na ustawienie obozów, tak jest np. w skarbie mądrości w I strefie i blokowaniu obozu 60/60/60. Tam musisz mieć 90 sek., a jest dokładnie 7 miejsc - z czego jeden na atak główny i jeden na blok przed głównym.

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To ja chyba w inny skarb mądrości grałem, bo w g1 mogłem ponad 20 gienków rozstawić...

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    To ja chyba w inny skarb mądrości grałem, bo w g1 mogłem ponad 20 gienków rozstawić...
    Pewnie, że możesz 20-stu, ale większość będzie szła lewą stroną wyspy i zahacza o inny obóz.
    Pytanie - ten obóz 60/60/60 blokujesz czy niszczysz ? Przy zniszczeniu straty to ok 70kz i 47 ryc, ja przy blokowaniu mam straty 5 rekrutów, a to już duża różnica.
    Nota bene, w tym SM udało mi zejść do straty ok 550 KZ, czyli te bloki dają ok 500 KZ oszczędności (plus trochę RY) , przy stracie 32 rekrutów.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.