Zamknięty wątek
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 147

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik Dewelopera: Event Świateczny 2016

  1. #121
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Kierunek dobry ale pewnie na koncu slepa uliczka bedzie tak jak z ekspedycjami i scenariuszami ;p
    Witam!

    Jak to mówił Mrożek - Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #122
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event świąteczny... podsumowanie.
    Generalnie najgorszy event jaki pamiętam. Dla graczy, którzy grają długo nie było nic. Ulepszone młyny wodne czy dwie manufaktury to żaden szał po kilku latach grania. Mikołaj też d... nie urywa. A poza tym nic ciekawego do kupienia za prezenty w sklepie.
    Generałowie... do tej pory grało się bez nich i ich pojawienie się niczego nie zmieni bo wątpię by ktoś specjalnie pod nich pisał poradniki, skoro obecni świetnie się sprawdzają (szczególnie majorzy). Ich "specjalizacja" w połączeniu ze zmniejszoną liczbą jednostek (żaden nie ma nawet bazowych 200) to też żaden szał i nie zastąpi 270 jednostek majora. No i można było wybrać jednego z trzech. Gdyby byli do kupienia za prezenty byłoby na co je wydawać, a tak... ot, dodatkowy genek do zastąpienia mma, w jakiejś fali. I tyle.
    Ogólnie sklep eventowy to bieda z nędzą - niczego ciekawego czego nie można normalnie na handlu kupić za normalne surce. I to tyle podsumowaniem eventu. Bo miało być o evencie a nie genkach samych p

  3. #123
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Hehe nie wiesz jeszcze ze Vargus i Anselm w niektorych obozach sa duuuuuuuuuuuuuuzo lepsi od majora ;p

  4. #124
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zgadza się , Ci co siedzą na klejnotach to im tak wszystko jedno bo pozostałych dokupią .
    Mailem tydzien dobrej zabawy polegającej na analizowaniu nowych gienkow i zdecydowania , którego wybrać .
    Anslem i Vargus bardzo pożyteczne typki , dające spore oszczędności w woju .
    Nusala dobry gienek dla kogoś początkującego bez majorów i stada mma .
    Event jak najbardziej udany .

  5. #125
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobra o co mi da ten 1 gienek jak szkoda czasu na większe przygody.
    Każdy gra jak może i jak mu czas pozwala. Ja mam czas na drwala dziennie i nic nowego mi nie wnoszą nowi generałowie.
    Za prezenty kupiłem to co można było u kupca.

  6. #126
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja robię jedną przygodę na tydzień jak mam czas, a jak nie to na miesiąc. Nie cisnę drwala czy krawczyka dziennie. A "du...żo" lepsi to dla mnie tacy co zmniejszają liczbę fal na obóz albo straty o kilkadziesiąt procent, a nie parę, parędziesiąt ludków na całą przygodę i z np. 1500 robi się 1450. To żadne "du...żo". Jak będą opisy przygód na wszystkich trzech generałach (bez majorów) z korzyścią w postaci mniejszych strat to wtedy można rozmawiać o "du...żo" lepszych. A to że można na którymś z nich zrobić jakiś tam obóz w jakiejś tam przygodzie z trochę mniejszymi startami to dla mnie żadne "du...żo". A inna sprawa, ze wydać kilka tysięcy klejnotów (bo w kalendarzu można wybrać jednego) za generała żeby w jakimś obozie mieć straconych parę ludków mniej.... Do tej pory robiłem przygody na majorach i mma, jak pewnie większość. I jeden generał nie zmieni nagle diametralnie sposobu robienia przygód, tylko dlatego, że "jest nowy generał", a skoro tak to trzeba robić na nim przygody bo tak. Sorki, ale jakoś nie widzę w tym żadnej rewelacji na miarę majora z 270 jednostkami zamiast zwyczajowych 200.

    A inna sprawa, że mój post podsumowywał ogólnie event, i generałowie byli jedynie jednym z jego punków, i nie najważniejszym, a widzę całą dyskusja o evencie sprowadza się znowu tylko do tego jednego. Więc ja raz jeszcze podsumowuję:

    Najgorszy event jaki ja pamiętam i w jakim brałem udział. Nic ciekawego dla długoletnich graczy, gdyż oferta w sklepiku eventowym (nie mówię tutaj o kalendarzu) to bieda z nędzą i nie było w nim do kupienia niczego ciekawego, czego nie można kupić na handlu za normalne surowce. Kolejny mikołaj to żaden szał.

    Adamynas troszkę grzeczniej. Pitolenie jacy to niby nowi generałowie są świetni też jest durnym spamem, bo nie są, a temat był o podsumowaniu eventu a nie, który generał jest najlepszy. Jakoś przez lata ludzie bez nich grali i nie widzę wysypu poradników jak zrobić Drwala czy Krawczyka na Anslemie, Nusali i Vargusie (bez majorów, itd.). I pewnie takich nie będzie. A pisać na forum może każdy i wyrażać swoją opinię, byle grzecznie. Więc zluzuj i się tak nie spinaj p

  7. #127
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    A inna sprawa, że mój post podsumowywał ogólnie event, i generałowie byli jedynie jednym z jego punków, i nie najważniejszym, a widzę całą dyskusja o evencie sprowadza się znowu tylko do tego jednego. Więc ja raz jeszcze podsumowuję:

    Najgorszy event jaki ja pamiętam i w jakim brałem udział. Nic ciekawego dla długoletnich graczy, gdyż oferta w sklepiku eventowym (nie mówię tutaj o kalendarzu) to bieda z nędzą i nie było w nim do kupienia niczego ciekawego, czego nie można kupić na handlu za normalne surowce. Kolejny mikołaj to żaden szał.
    Sam sobie odpowiedziales dlaczego cala dyskusja toczy sie wokol generalow Po prostu dla starych wyjadaczy nie ma nic nowego, a to co juz mamy ale zwiekszamy ilosc nie daje takiej radosci jak pierwszy msw czy mikolaj

  8. #128
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nowi czempioni nie mają zastępować Majora, chyba że ja czegoś nie doczytałem. Nigdy nie ujrzysz poradnika do cięższej przygody tylko na Vargusa/Anslema/Nusale bo to nie ma sensu. Oni pozwolą zaoszczędzić w specyficznych przypadkach a nie na każdym obozie. Wiadomo że tam gdzie używa się kombinacji KZ+KA większa pojemność jest większym atutem więc major nie będzie miał równych. Ale teraz dzięki Vargusowi możemy używać tej kombinacji w obozach z lisami czy konnymi łucznikami. Czempioni zdywersyfikują ataki, a dodatkowo pozwolą zaoszczędzić parę jednostek. Vargus lub Anslem potrafią być tak samo dobrzy lub lepsi od majora, dzieki temu rośnie wachlarz generałów atakerów, i nie trzeba czekać aż major wszytko obleci. Bardzo duża korzyść bo czekanie aż dojdzie, ubije, wróci jest mega męczące. I wiem że przygody są projektowane na parę dni, ale niech ktoś się pochwali kto lubi patrzeć jak generałowie dreptają sobie powolutku po mapie

  9. #129
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Wyraziłem swoje zdanie odnośnie podsumowanie eventu, dla mnie dla kogoś kto dziennie robi drwala event niczym nie zaskoczył.
    Jak inni piszą bez nowych też sie poprzedni event zrobiło.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 10.01.2017 o 13:18

  10. #130
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi osobiście event bardzo się podobał. Nie wiem czego "starzy gracze" oczekują po tego typu eventach. Kontentu do zrobienia jest tyle że życia mi na to wszystko nie starczy, gra wydaje się być dobrze zbalansowana, dużo zgłaszanych poprawek naprawiono. Nie jest jakoś mega klejożerna. Malkontentom polecam pograć u konkurencji wtedy można będzie wrócić do rozmowy co tutaj jest nie tak.

Zamknięty wątek
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.