Zamknięty wątek
Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 147

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik Dewelopera: Event Świateczny 2016

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    5% odczujesz powaznie na kazdej jednostce ktora nie zadaje obrazen obszarowych. Poza tym to nie byla odpowiedz na moje pytanie.
    co z tego że zamiast 100 jednostek będziesz miał 95 do ubicia ( 5 % mniej ) skoro nie zabierzesz 270 jednostek tylko 180 ?
    nowe genki z obecną pojemnością służą tylko do zmiękczania obozów nie do ostatniego ataku to było wiadome bez testowania ich na serwerze testowym

    ps: jeżeli którykolwiek z generałów miał 1 atak i blokował atak obszarowy wrogich jednostek, to byłby z całej 3 najlepszy
    Ostatnio edytowane przez aTenSion ; 01.12.2016 o 10:55

  2. #22
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najwyrazniej nie masz pojecia jak dziala mechanika w tej grze.

    W kazdym przypadku gdy obrazenia zadawane przez wrogie jednostki pokrywaja sie z HP Twoich, zmniejszenie tych obrazen nawet o 1 pkt redukuje Ci straty o polowe. Z tego powodu w wielu przypadkach to 5% to nie jest 5% tylko 50%. A to juz moze wystarczyc do tego zeby na mniej licznych obozach taki general sprawowal sie jak major (moze ale tak jak napisalem wczesniej nie musi, zalezy czy sie takie obozy znajda).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najwyrazniej nie masz pojecia jak dziala mechanika w tej grze.
    Mam pojęcie jak działa

    A teraz ty mi powiedz co ci da 5% mniejsze obrażenia, skoro większość jednostek ma obszarowe obrażenia ? Chyba że masz zamiar używać nowych generałów do nie wiem np: zdrajców albo czarnych

  4. #24
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta

    wiec i tak straty w tych przypadkach wynosza zero. Malo tego, w wiekszosci kluczowych obozow z bossami zaden z tych nowych generalow nawet nie ma startu do majora ze wzgledu na to, ze zabiera za malo jednostek zeby miec wystarczajacy potencjal ofensywny.
    Boss G2 w Drwalu jest pod Vargusa Tam sie bierze jakies 180 jednostek i ubijaja w 1 fali

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Boss G2 w Drwalu jest pod Vargusa Tam sie bierze jakies 180 jednostek i ubijaja w 1 fali
    Major też tam ubija w 1 fali, jakie są oszczędności w wojsku ?

  6. #26
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja na drwalu przywódców G1, G2, G3 i niższego z G4 kładę weteranem, a straty takie same jakbym robił majorem. W dostępnych przygodach jest sporo obozów, które można położyć słabszym gienkiem bez dodatkowych strat. W poradnikach szczególnie tych na wiki jest podanych sporo zbyt licznych składów. Ten cały Vargus znajdzie dla siebie zajęcie, tylko trzeba trochę poszukać. A w tym Drwalu na bossie G2 to jakie ma straty? jak traci 31 konnych zbrojnych to lepszy jest tylko od gienka 200, bo ten obóz można położyć gienkiem 220.
    Mnie najbardziej ciekawi ta Nusala, jeśli dobrze rozumiem, to łuczniki będą atakowały najsłabszy cel. Na atak w pierwszej fali będzie całkiem niezła.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 01.12.2016 o 13:42

  7. #27
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Major też tam ubija w 1 fali, jakie są oszczędności w wojsku ?
    Paru kz mniej padnie a jak sie robi drwala codziennie to po jakims czasie za darmo bedziesz mial wojo na kolejnego

  8. #28
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie najbardziej ciekawi ta Nusala, jeśli dobrze rozumiem, to łuczniki będą atakowały najsłabszy cel. Na atak w pierwszej fali będzie całkiem niezła.
    O ile ci łucznicy dożyją na swoją kolej. Bo najbardziej upierdliwe są te obozy gdzie występują jed. pierwszego ataku z atakiem na najsłabszy cel. A tam Nusala będzie jak 2-3mma bo łucznicy nie dotrwają na swoją kolej.

    Nusala świetnie sie sprawdzi w łatwych przygodach gdzie sama jedna będzie mogła położyć połowe składu obozów zanim te zaatakują. W Krawcach i Ali przeciwnicy już są na tyle mocni że jej atak nie będzie tak spektakularny.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    "set2g" mam pytanie bezpośrednio do Ciebie. W Twoim "podpisie" jest link do symulatora. Ten konkretny symulator mnie osobiście najbardziej odpowiada. Jest przejrzysty w każdej fali i dziwnym trafem potrafię dzięki temu, sam konfigurować składy wojsk (udaje się nawet zmniejszyć straty w stosunku do poradników z wiki, nie wspominając o posiadaniu 5 MSW i 2 LD, których poradniki nie ujmują). Jednak od pewnego czasu, jakby symulator zamarł. Kiedyś dodawano w nim aktualizacje tłumaczeń chociażby, nowe przygody itp. Jednak ostatnia aktualizację dokonano po pojawieniu się przygód "z 1001 nocy". Nawet link z "WIKI" przestał działać.Czy wiesz może co się dzieje z tym symulatorem ? Czy będzie nadal aktualizowany i dostępny nie tylko z Twojego linku ?

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    ja korzystam z TSO fastSIM"a, jeszcze mnie nie zawiódł, w dodatku wszystko jest przetłumaczone

Zamknięty wątek
Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.