Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Excelsior

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    Excelsior

    witam dziś dostałem 2 kryształy za logowanie użyłem ich w excelsiorze i pobrało mi klejnoty kryształy zostały a klejnoty zabrało miałem 414 klejnotów mam 298 jakim cudem?
    i czy zostaną zwrócone? proszę o odp.

  2. #2
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    niestety żaden użytkownik forum nie jest w stanie odpowiedzieć na tak postawione pytanie.
    Bardzo proszę o skontaktowanie się w tej sprawie z supportem pod adresem: account.support@thesettlersonline.pl

    Skoro pobrało klejnoty zamiast kryształów jest to błąd i należy go zgłosić do zespołu wsparcia.
    O zwrocie klejnotów również należy rozmawiać z supportem.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Samo raczej nic się nie wzieło, zgodnie z tym co piszesz zjadło ci 116 klejnotów czyli równowartość 4 kryształów
    Może kliknąłeś 2x przez nieuwagę, zgłoś do supportu ale znając politykę firmy rekompensaty nie będzie.

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Ink_0124
    Dołączył
    25.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Witam. Ja mam problem innego sortu. Mianowicie osiągnęłam lvl 53 (brawo ja) i odblokowałam sobie w tym budynku/statku excelsior listy (są od 53 lvl, znów brawo ja ;p). Po wielu dniach ładowania w te trzecie listy, kryształy dostałam tą upragnioną misję "Tajemnicza anonimowa groźba". Pierwsze zadanie poszło mi bardzo sprytnie i na drugim zadaniu zaczynają się schody. W drugim zadaniu mam wyprodukować mieczników platynowych. Hmmm, niby nic trudnego. Problem pojawia się wtedy gdy chcę wybudować i elitarne koszary i miecznika platynę. Na moje nieszczęście budynki te dostępne są od 54 lvl'u. Trochę ich, ale spory problem. Czyli jak? Mam odblokowane te "listy", mogę robić zadania z nich, ale (i tu pojawia się paradoks) nie mogę zrobić zadania bo nie mam osiągniętego lvl'u? To moim zdaniem te listy, powinny być odblokowane na lvl'u 54. No przecież nie kupię sobie mieczników platyny (chyba że takowi są gdzieś dostępni), ale to już prawie zahacza o handel "ludźmi" .
    Proszę o odpowiedź, ewentualnie o poprawkę tego.
    Pozdrawiam.
    Ink_a.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zmartwię Cię (a przy okazji pocieszę) - ostatnie zadanie w tej misji to przygoda z 1001 nocy, której raczej nie zrobisz przed 57 levelem. Za to w ramach pocieszenia - jedna z trzech misji wypadających z tego rodzaju listów (Podręcznik z postaciami czy jakoś tak) da się bez problemu wykonać (bo w "Kompasie" też jest baśniowa przygoda).

  6. #6
    Osadnik Awatar Rafar321
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Zmartwię Cię (a przy okazji pocieszę) - ostatnie zadanie w tej misji to przygoda z 1001 nocy, której raczej nie zrobisz przed 57 levelem.
    mistamus twoja odpowiedź świadczy tylko o twojej słabości. mam 53 lvl i jakoś ani drwal ani pierwszy złodziej nie sprawiają mi problemu.

    ink trafiłeś na jedyne zadanie niemożliwe do wykonania na twoim lvlu, pozostałe da się zrobić ... nie powiem, że bez problemu, bo to zależne jest od twojej gospodarki i populacji

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Zmartwię Cię (a przy okazji pocieszę) - ostatnie zadanie w tej misji to przygoda z 1001 nocy, której raczej nie zrobisz przed 57 levelem.
    To sie da nawet i kolo 15 lvla zrobic..... Wystarczy kupic dropa ;p

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Akurat to zadanie jest w pełni wykonalne bo tam każą wyprodukować lub zdobyć = kupić, lub nawet, jeśli masz trochę takich mieczy w magazynie to wystaw na handel i anuluj, miecze wrócą do magazynu i je w ten sposób zdobywasz.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Akurat to zadanie jest w pełni wykonalne bo tam każą wyprodukować lub zdobyć = kupić, lub nawet, jeśli masz trochę takich mieczy w magazynie to wystaw na handel i anuluj, miecze wrócą do magazynu i je w ten sposób zdobywasz.
    Na 53 nie jest set2g Tam jest tez posiadaj X zbrojnych a do tego musisz miec 54lvl

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Rafar321 Zobacz posta
    mistamus twoja odpowiedź świadczy tylko o twojej słabości. mam 53 lvl i jakoś ani drwal ani pierwszy złodziej nie sprawiają mi problemu.
    Ja wiem, że można je robić starym wojskiem, ale po co?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.