Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Excelsior

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Na 53 nie jest set2g Tam jest tez posiadaj X zbrojnych a do tego musisz miec 54lvl
    jeśli tak to zwracam honor, wiem że zadanie z mieczami były a czy ze zbrojnymi to nie pamiętam. Jak sprowadza sie ono tylko do kliknięcia zakończ to na wyższych lvl mało kto zwraca na to uwage skoro jest d reki wypełnione

  2. #12
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ink_0124 Zobacz posta
    Witam. Ja mam problem innego sortu. Mianowicie osiągnęłam lvl 53 (brawo ja) i odblokowałam sobie w tym budynku/statku excelsior listy (są od 53 lvl, znów brawo ja ;p). Po wielu dniach ładowania w te trzecie listy, kryształy dostałam tą upragnioną misję "Tajemnicza anonimowa groźba". Pierwsze zadanie poszło mi bardzo sprytnie i na drugim zadaniu zaczynają się schody. W drugim zadaniu mam wyprodukować mieczników platynowych. Hmmm, niby nic trudnego. Problem pojawia się wtedy gdy chcę wybudować i elitarne koszary i miecznika platynę. Na moje nieszczęście budynki te dostępne są od 54 lvl'u. Trochę ich, ale spory problem. Czyli jak? Mam odblokowane te "listy", mogę robić zadania z nich, ale (i tu pojawia się paradoks) nie mogę zrobić zadania bo nie mam osiągniętego lvl'u? To moim zdaniem te listy, powinny być odblokowane na lvl'u 54. No przecież nie kupię sobie mieczników platyny (chyba że takowi są gdzieś dostępni), ale to już prawie zahacza o handel "ludźmi" .
    Proszę o odpowiedź, ewentualnie o poprawkę tego.
    Pozdrawiam.
    Ink_a.
    Dzień dobry,

    wymagania dotyczące tego zadania zostały odpowiednio skorygowane podczas aktualizacji 24 stycznia br.

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.