Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą systemu zdobywania kolejnego lvl.

Głosujących
132. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    98 74.24%
  • NIE

    33 25.00%
  • Jest mi to obojętne i tak nie gram.

    1 0.76%
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 73

Wątek: Zmiana systemu lvl (PD na kolejny poziom)

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat

    Zmiana systemu lvl (PD na kolejny poziom)

    Od pewnego czasu przeliczam myślę i kombinuje jak wbić kolejny lvl.
    Jak na razie nie było z tym problemu bo do 50 lvl można sobie poradzić, jednak moim zdaniem kolejne lvl szczególnie te po 60 są jak dla mnie absurdalnym wymaganiem ze strony BB.
    Piszę tylko na swoim przykładzie gdzie jestem w stanie zrobić w tygodniu 1 drwala na premium to daje jakieś 200k PD.
    Gra ma przynosić nam radość możliwość oderwania się od realistycznego życia. BB dało nam możliwość dalszego lvl od 50 jednak proporcje jakie zostały ustawione są wg mnie porażką.
    Oczywiście zaraz będą głosy że po co szybko kolejny lvl wbijać że szybko się osiągnie 75 i nuda znowu będzie.
    Otóż nie BB urozmaiciło nam grę scenariuszami, (pseudo) pvp, bajkowe, wyprawy więc można coś robić, jednak najważniejsze lvl to czysta abstrakcja.
    Mam znajomych co już maja 70 lvl ale jak słyszę że dziennie robić 3 drwala złodzieja to tylko szacun dla nich co siedzą cały dzień na TSO.
    Ale jest też gro graczy którzy wpadają na 1-2h i nic nie robić.
    Sam poświęcam w tygodniu do 3h, a lvl stoi w miejscu obecnie 63 i jak widzę te miliony PD do 64 to mi się niechce.
    Tym samym gra dla mnie przestaje być atrakcyjna bo jak policzyłem do kolejnego 64 lvl robiąc 1 drwala dziennie na premium to mam 3 miesiące.
    Ostatni lvl gdybym grał codziennie i robił drwala zdobył za ok 13 lat. Dokładnie 13 lat czy jest to perspektywa, która jest dla mnie osiągalna, raczej nie.
    Szybciej podejmę decyzje o zakończeniu przygody z TSO niż dojdę do 75 lvl.
    Różnice w lvl można znaleźć na wiki ale przytoczę tylko że:
    63 lvl posiadamy 70 870 000 PD na 64 potrzebujemy 17 980 000
    69 lvl posiadamy 275 300 000 PD na 70 potrzebujmy 69 800 000
    Aby z 63 dojść na 70 lvl potrzebujemy 274 240 000 PD czy to nie lekka przesada.
    Mało kto jest w stanie całymi dniami spędzać czas przed komputerem mając rodzinę prace zainteresowania.
    Wg mnie kolej wartości w zdobywaniu PD są mocno przesadzone i zrobione tylko po to aby nie było "marudzenia" dajcie kolejne lvl bo się nudzimy.
    Uważam że nie zostało to przemyślane tylko przeciągnięte funkcją obecny PD *25% i będzie super jednak pewnie nikt z BB nie zobaczył jakie to wartości wychodzą.
    Osobiście chciałem aby gra jak wyżej napisałem dawała radość w tym momencie liczba która mam zrobić do kolejnego levelu jest dla mnie czystą abstrakcją i brakiem motywacji aby przez 3 miesiące klepać drwala.


    Przepraszam za taką wylewność.

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji i głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Uważam że nie zostało to przemyślane tylko przeciągnięte funkcją obecny PD *25% i będzie super jednak pewnie nikt z BB nie zobaczył jakie to wartości wychodzą.
    Brawo, zajelo Ci tylko rok zauwazaenie czegos z czego ludzie sie smiali jeszcze przed wprowadzeniem XXL.

    Progi expa na levele sa niedorzeczne i tyle w tym temacie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zapewne chodzi o to, że od 62lvl kończą się nowości.
    nie licząc od 70lvl statku czy super zajefajnych zg od 66lvl, a no i oczywiście nowe domostwa od 71lvl (a la wieże, tyle że zajmują patent), to tak naprawdę nabijanie cyferek.
    oczywista oczywistość, żeby pouciszać krzykaczy o max lvl dali takie, a nie inne progi.
    z drugiej strony daje to możliwość dodawania nowych rzeczy, do których nie będzie szybko dostępu, a więc bb ma czas na udoskonalenia pomysłów
    "Everybody lies"

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    sparkz nie to że zajęło mi to rok tylko dopiero teraz pozwoliłem sobie wylać to na forum. Zaczęło mnie to już drażnić więc sam widzisz jaki to efekt.
    A jeżeli ludzie się śmiali z progów expa to czemu nikt nic z tym nie robi.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co zmieni to, że po 2 miesiącach wbijesz 75lvl?
    "Everybody lies"

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Misiorww nie mówię o 2 miesiącach ale jak mam do 75 lvl na premium grać 13 lat to tak jak pisałem nie widze polotu i fantazji aby tak długo nabijać te cyferki.
    U mnie kolejny lvl przewiduje za 3 miesiące przy spokojnych rozgrywkach a kolejny to 64 a do 75 było by jeszcze 11 wieć jak bym każdy robił w 3 miesiące to i tak mam 4 lvl na rok.

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    oczywista oczywistość, żeby pouciszać krzykaczy o max lvl dali takie, a nie inne progi.
    W tym rzecz, ze jak zauwazono powyzej oni nie dali progow, tylko zwiekszyli max wartosc zakresu leveli.

    Progi sie same zrobily wg istniejacej formulki, wiec za to co teraz mamy nalezy co najwyzej winic nieudacznikow z BB ktorzy tak prostej zmiany nie potrafili poprawnie zaplanowac

    zapewne chodzi o to, że od 62lvl kończą się nowości.
    Zapewne chodzi o to, ze przy wykladniczym wzroscie expa na kolejne levele ten 62 to zdaje sie 3 albo 4% max levela. W aktualizacji XXL jest dziura contentowa wieksza kilkanascie razy od samego contentu.

    co zmieni to, że po 2 miesiącach wbijesz 75lvl?
    W poscie powyzej masz 13 lat. Skad wziales 2 miesiace i co zamierzasz tym argumentowac ?
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 29.11.2016 o 20:32
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pytam się, co zmieni szybsze wbicie 75lvl?
    "Everybody lies"

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Temat nie dotyczy szybszego wbijania 75 lvl tylko absurdalnych progow expa na levele.

    Zmieni to tyle ze np nowosci w rodzaju poszukiwacza (a takze cokolwiek nowego co BB wymysli, co prawie na pewno BEDZIE mialo wymaganie levelowe) bedzie dostepne dla normalnych graczy bez koniecznosci planowania gry na pokolenie do przodu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.