Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą systemu zdobywania kolejnego lvl.

Głosujących
132. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    98 74.24%
  • NIE

    33 25.00%
  • Jest mi to obojętne i tak nie gram.

    1 0.76%
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73

Wątek: Zmiana systemu lvl (PD na kolejny poziom)

  1. #21
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez arul Zobacz posta
    Może system lewelowania byłby do przełknięcia, gdyby sam system walki był ciekawy. Gdyby angażował, zmuszał do kombinowania, a nie ograniczał się do głównie do czekania i wysyłania kolejnych predefiniowanych ataków z listy, co kilka-kilkanaście minut. Od dłuższego czasu gdy już robię przygodę (zdarza się coraz rzadziej) to robię to w trakcie grania w inną, ciekawszą grę lub w trakcie czytania czegoś. Gdy słyszę dźwięk powrotu generała do obozu przełączam się, wysyłam kolejny atak i dalej robię coś ciekawszego. Bez sensu, że zdobywanie doświadczenia w TSO jest tak beznadziejnie nudne, w każdej normalnej grze jest to esencją gry, a tutaj jest to sprowadzone do testu cierpliwości i wytrzymałości.
    zmienienie systemu walki na taki jak proponujesz, jeszcze pogorszy sprawę. co zmieni losowość zawartości garnizonu? wydłużenie czasu przygody, skakanie miedzy zakładkami tso, a symulatorem i dosyłaniem odpowiedniego wojska.

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    O to wlasnie chodzi, ze juz cos takiego dodali na 70 lvl ladnych pare miesiecy temu.
    Tyle, ze znakomita wiekszosc graczy tego levelu nie wbije przez nastepne pare lat (wlasnie przez progi), malo tego, nikt racjonalnie myslacy nie zaplanuje z gory zaalokowania roku czy dwoch na grindowanie expa zeby po takim czasie moc sobie zagrac w jakas nowosc.
    po części się zgodzę, ale nie na tyle, żeby zrobieniu, dajmy na to np 100 amd wylądować na 75lvl
    nie wszyscy wszystko muszą mieć w miesiąc ;p
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 30.11.2016 o 14:15
    "Everybody lies"

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Misorww nie miałem na myśli losowania składu obozów, bo to mamy poniekąd na "pvp". Jest to tak jak piszesz upierdliwe i jeszcze bardziej nudne. Przez zmianę systemu walki mam jego radykalną zmianę. Walki mogłyby wyglądać tak jak w heroes'ach lub jakkolwiek, byle bawiły i wymagały zastosowania strategii.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Proszę tylko nie odbiegać od tematu za bardzo system walk już zmieniali, dodawali nam nowe wojsko pseudo pvp, jaki jest taki jest.
    Ale widzę ze mój wylewny post ma zrozumienie wśród graczy bo właśnie te lata świetlne w zdobywaniu PD jest przerażające.
    Wiem że BB nawet na to nie wpadnie że Ci co mają 70 lvl od dawna nie wydają złotówek tak jak ja gdzie wydało się wcześniej na kopalnie a teraz zostaje tylko przywiązanie.

    Kolego jak zawsze jak coś napiszesz to banan na twarzy się pojawia

    Cytat Zamieszczone przez Betooniusz Zobacz posta
    podobno gra ma bawić a nie stresować.
    A więc bawmy się zachowując zdrowy rozsądek... 75 level, heh - a komu to potrzebne?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 30.11.2016 o 19:36

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Przecież 62 to koniec gry, dalej już nic nie ma interesującego.

    Paradoksalnie nieosiągalne 75 jest tu lepsze, bo mając np. 66 czy 73 jesteś już w elicie jako takiej i dalej możesz się ścigać - a gdyby była możliwość się wymaksować w dwa lata średnim tempem na przykład, to wyjdzie nam równość przesadna, połowa graczy będzie mieć ten sam poziom i jeszcze będą narzekać, że nie ma co robić. No bez sensu.

  5. #25
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,692
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Widzę, dyskusja rozgorzała, a i głosy w ankiecie są wyraźnie podzielone. Zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale z tego co piszesz masz 63lvl więc już trochę przygód musiałeś natłuc. Fakt wbijanie powyżej 60lvl zajmuje czasu ale dzięki temu gra nie zamarła jak to miało na początku gdy maxem był 50lvl
    Bardziej bym się skupił na dostępności niektórych nagród i zadań do lvl

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Penelopa co z tego że widzisz że dyskusja rozgorzała jak nawet nie zapodasz tematu tam dalej do programistów mózgów gry.
    Widać nawet po samym forum kiedyś huczało tutaj a teraz masz zagorzały fanów weteranów gry którzy podejrzewam że grają z przyzwyczajenia.
    Może zamiast zachowywać się jak boota przekażesz sugestie dalej napisze coś o planach cokolwiek

    Pozdrawiam,
    ArturGrab.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Misiorww nie mówię o 2 miesiącach ale jak mam do 75 lvl na premium grać 13 lat to tak jak pisałem nie widze polotu i fantazji aby tak długo nabijać te cyferki.
    U mnie kolejny lvl przewiduje za 3 miesiące przy spokojnych rozgrywkach a kolejny to 64 a do 75 było by jeszcze 11 wieć jak bym każdy robił w 3 miesiące to i tak mam 4 lvl na rok.
    Nie skupiaj się 75lvl tylko graj dla przyjemności. Jest coś szczególnego w dojściu do max lvl?

  9. #29
    Elelkal_
    Wtedy będzie można narzekać, że się dobiło do 75lvl i granie dalej jest stratą czasu bo i tak już więcej nic nie da się osiągnąć a programiści zapomnieli o graczach, którzy do tego poziomu dobili.

  10. #30
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,692
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Brakuje już niewiele to tego, aby pomysł został przekazany, dlatego zachęcam do dalszej dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.