Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79

Wątek: Dzień ciasta!

  1. #21
    fanfantulipan
    Uwielbiam babki piaskowe marmurek. Obczestowałbym całą swoją gildię E-M-W.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2014
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    szarlotka

  3. #23
    aliszy59
    Moim ulubionym ciastem jest placek drożdżowy z kruszonką, zwłaszcza z owocami, spory kawałek przesłałabym postaci bambonka w podziękowaniu za rzucanie premii.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    makowiec a zasluguje arastom12

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Panettone - włoski wypiek, któremu nie mogę się oprzeć.
    malboro100 nie zasługuje na kawałek ale na całą taką babkę niestety musi zadowolić się smakiem ciastka sezamkowego

  6. #26
    bambonka
    uwielbiam kremówki - jedną poproszę dla mojego znajomego boomerek

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2014
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam , mam w naszej fajnej gildii wielu znajomych zasługujących na duże kawałki ciasta. Służą chętnie pomocą w premiowaniu wysp miedzy innymi i moja jest zawsze popremiowana. Często też bezinteresownie zapraszają w gildii na dropy . Ciężko wymienić Wszystkich , ale przynajmniej paru znajomym chcę serdecznie podziękować za wspaniałą współprace i niesienie pomocy innym : fragola12, marcinch,krosant,Megi7, joool, kajla18,rOosadr, spartan117,daria6214,kurczakk14 i wielu innym naszym wspaniałym graczom z gildii Z-R. Przepraszam jeżeli kogoś pominęłam, większosć to wspaniali waleczni gracze.
    Serdecznie pozdrawiam
    gienor

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    witam zycze milego dnia ciasta ja uwielbiam tarte z owocami i bitą smietane pirania1313

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Moje ulubione ciasto to sernik wiedeński z polewą czekoladową. Na jego kawałek zasługują dwie osoby: Painfulhands oraz Oldshaterland. Gildia STU.
    Jagusienka

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmm..ciężko wybrać tyle tego jest ale najbardziej to szarlotka mojej mamy. Mmmmm ale się rozmażyłam a co do kto zasluguje to Paulpn za to że daje mi premie do budynków

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.