Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: usuniecie funkcji przenoszenia budynkow

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    usuniecie funkcji przenoszenia budynkow

    Przenoszenie budynkow po co ta funkcja? Powinna byc do przenoszenia bydynkow po czesci tak jest ale to juz chybil trafil ze bedzie sie chcialo przeniesc budynek ktory nie bedzie mogl byc postawiony z powrotem w to miejsce z ktorego sie go przenioslo albo ze sie postawi na tym miejscu inny bydynek Widze ze wyspy sie roznia a mialy byc takie same Tego nie da sie naprawic? Ciekawe ilu graczy sie wkurzylo po takim przeniesieniu ehhh

  2. #2
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Brzmi to jak temat do działu Pomysły i sugestie, tylko brak dobrze sformułowanej propozycji i ankiety.
    Sprawa znana i dyskutowana już od dłuższego czasu i wynikła z pewnych poprawek wyspy. Raz ustawionych budynków BB już nie ruszało i tak ustawione mogą stać do końca settlersów. Poprawki na wyspie sprawiły że postawienie nowych budynków w tych kilku miejscach już nie jest możliwe. Gracze jak to gracze szczęśliwi nie byli.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bo ja wiem czy do dzialu Pomysly i sugestie Raczej do postawienia wyspy od nowa Czemu ma mnie ta zmiana dotyczyc a innych nie? Nie wiedzieli jak usunac innym graczom budynki z tego miejsca i to zostawili hehe I jest dobrze Wyspy mialy byc takie same nie sa nie bylo wzmianki przy przenoszeniu nie rusz zostaw ten budynek nie przenos bo nie postawisz na jego miejscu innego Tyle To teraz nic nie przenosic bo pieron wie czy sie postawi inny bydynek na tym miejscu Dlatego ta opcja juz jest zbedna i jak to juz jest tak jak mialo byc i tak to zostawia to gratki

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jestem za przywroceniem wysp z przed zmian Nie wiem jak sie ankiete daje ale moze wpisy cos dadza

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez lawmirq Zobacz posta
    jestem za przywroceniem wysp z przed zmian Nie wiem jak sie ankiete daje ale moze wpisy cos dadza
    Witam!

    Zapraszam do działu "Pomysły i sugestie".

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    to ze ty nie korzystasz, to nie oznacza ze nie korzystaja z tej funkcji inni- jestem absolutnie na nie
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    to ze ty nie korzystasz, to nie oznacza ze nie korzystaja z tej funkcji inni- jestem absolutnie na nie
    Witam!

    Jak już wcześniej napisałam, zapraszam do działu "Pomysły i sugestie".

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ok. Temat do zamknięcia

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez elitek Zobacz posta
    ok. Temat do zamknięcia
    Witam!

    Temat został zamknięty!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.