Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Problem z obozem w Drwalu

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Czy w czasie tych ataków używałaś na jakimś generale opcji odwrotu? Wydaje mi się, że to może mieć ze sobą coś wspólnego.
    Jak zaczęła się walka to co wyskakiwało w powiadomieniach: atak 1-go > przegrana 1-go -> atak 2-go; czy: atak 1-go > atak 2-go -> przegrana 1-go? U mnie coś takiego nastąpiło jak w 2 przypadku, bo 2-gi gienek zaczął walkę zanim 1-wszy zakończył swoją, ale w dalszym ciągu zwalam to na użyty w czasie tych ataków odwrót.
    Tak jak napisałem w pierwszym poście: atak 1-go > atak 2-go -> przegrana 2-go -> wygrana 1-go
    w raportach obaj zaczynali walkę z pełnym składem wroga
    co do opcji odwrotu to już nie pamiętam, nie zwróciłem na to uwagi, ale nie dam sobie głowy uciąć, że nie próbowałem cofnąć tego drugiego, który został przechwycony - mogło tak być ale jak widać nie zdążyłem tego zrobić skutecznie (było już za późno), innych odwrotów raczej nie było

    Napisze kolejny post w tym temacie zeby potwierdzic hipoteze konkur4.
    Wczoraj robilem blok w 2 strefie wyprawy Jas i Malgosia. Major za szybko zostal wypuszczony i zostal przejety przez oboz blokowany. Dalem odwrot i nie majac juz nic do stracenia (2 walki juz trwaly) puscilem dwoch wolnych mma z 1R na ten oboz zeby sprawdzic co sie stanie. I faktycznie - obaj mma przegrali swoje walki podczas trwania walki generala blokujacego.
    Stad wniosek , ze jest to blad globalny - blokowane obozy po zastosowaniu opcji 'zawroc' nie kolejkuja prawidlowo atakow - bitwy odbywaja sie jednoczesnie i kazda odbywa sie z pelna obsada wrogiego obozu.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.01.2017 o 22:32 Powód: połączenie postów

  2. #12
    Osadnik Awatar seiko
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    problem już jest znany od dłuższego czasu. do tego stopnia że spotkałem się z poradnikami w których przy wysyłaniu na coś kilku fal jest obok dopisek "P.S."
    --
    Wszystkim rasistom życzymy kolorowych snów.
    Są wśród nas tacy, od których lepsze jest tylko cokolwiek innego.
    "jeśli ciężka praca dawałaby bogactwo to najbogatsi byliby niewolnicy"

    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    tez miałem cos podobne na drwalu tak mi zalagowalo ze zwykly gienek zatrzymał się w miejscu a major poszedł w turbo od tamtego czasu puszczam ataki i wracam na główna wyspe i wszystko jest ok

  4. #14
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z brakiem (aktualnych) wpisów potwierdzających dalsze istnienie opisanego problemu temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.