Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Problem z obozem w Drwalu

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z obozem w Drwalu

    Ali Baba Młody Drwal - ostatni obóz w drugim sektorze (70 Jeździec,70 Szermierz,50 Wydmowy Strzelec) nie kolejkuje ataków.
    Atakował zwykły generał i zaraz po nim szybki. Szybki skończył walkę (przegrał) przed zwykłym, później skończył walkę zwykły (wygrał).
    W raportach mam obie walki i w obu jest pełny skład wroga mimo, że mój przegrany generał zniszczył część jednostek wroga.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    ten błąd jest niezależny od przygody, miałem to samo w Jaś i Małgosia, zaatakowalem dwoma MSW z 1 rekrutem w celu osłabienia obozu a po walce okazało sie że pierwszy MSW nie zrobił żadnej straty pomimo że w raportach było wyswietlone że kogoś tam zabił a drugi walczyl z pełnym obozem

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Miałem coś takiego na archipelagu. Dwaj generałowie weszli jednocześnie na obóz.
    Jak puszczaliście ataki, to gienki podczas marszu były jeden na drugim, tak że wydawało się, że idzie jeden?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    tak własnie było, jeden szedł na drugim i tylko jeden zrobił strate, także uważajcie

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie była spora różnica w czasie wejścia generałów do obozu wroga. Dodam jeszcze, że ten drugi generał (szybki) szedł na inny obóz ale został przejęty bo za szybko dotarł - może to jest jakaś wskazówka.

    W kwestii tego przejęcia - dla tych co często robią drwala - nie wysyłać bloków i ataku na końcowe obozy w drugim sektorze dopóki nie zostanie zniszczony pierwszy obóz w tym sektorze, bo jego zniknięcie zmienia (skraca) drogę do następnych obozów.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Ja miałem podobnie.
    Azyl bandytów ostatni atak na obóz 50Pies strażniczy 100 Oprych 50 Łowca 1Chuck
    Atak 2xMMA po 1R + atak Majora 95R 1EŻ 90Ku 84Pu
    Gdy puszczałem na raz tylko 1MMA atakował drugi już nie.
    Wystarczyło opóźnić atak Majora o 2-3 chorągiewki i problem już nie występuje.

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Napisz proszę w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Senlandia Zobacz posta
    U mnie była spora różnica w czasie wejścia generałów do obozu wroga. Dodam jeszcze, że ten drugi generał (szybki) szedł na inny obóz ale został przejęty bo za szybko dotarł - może to jest jakaś wskazówka.

    W kwestii tego przejęcia - dla tych co często robią drwala - nie wysyłać bloków i ataku na końcowe obozy w drugim sektorze dopóki nie zostanie zniszczony pierwszy obóz w tym sektorze, bo jego zniknięcie zmienia (skraca) drogę do następnych obozów.
    Możliwe, że tym przypadku serwer był przeciążony, albo były jakieś problemy na łączu. Gdy u mnie występują takie problemy, to dzieją się rzeczy dziwne.
    Co do wspomnianych obozów na drwalu to tam są różnice minimalne, 1 może 2 flagi. Pare razy puściłem 4 gienków jeden po drugim, atak na bliższy obóz, bloki i atak na bossa i wszystko weszło bez problemów. Zdarzyło się nawet, że gdzieś między puszczaniem gienków padł bliższy obóz i kolejny gienek poszedł inną trasą, też weszło jak powinno.

  9. #9
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Senlandia Zobacz posta
    Ali Baba Młody Drwal - ostatni obóz w drugim sektorze (70 Jeździec,70 Szermierz,50 Wydmowy Strzelec) nie kolejkuje ataków.
    Atakował zwykły generał i zaraz po nim szybki. Szybki skończył walkę (przegrał) przed zwykłym, później skończył walkę zwykły (wygrał).
    W raportach mam obie walki i w obu jest pełny skład wroga mimo, że mój przegrany generał zniszczył część jednostek wroga.
    Czy w czasie tych ataków używałeś na jakimś generale opcji odwrotu? Wydaje mi się, że to może mieć ze sobą coś wspólnego.
    Jak zaczęła się walka to co wyskakiwało w powiadomieniach: atak 1-go > przegrana 1-go -> atak 2-go; czy: atak 1-go > atak 2-go -> przegrana 1-go? U mnie coś takiego nastąpiło jak w 2 przypadku, bo 2-gi gienek zaczął walkę zanim 1-wszy zakończył swoją, ale w dalszym ciągu zwalam to na użyty w czasie tych ataków odwrót.

    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Możliwe, że tym przypadku serwer był przeciążony, albo były jakieś problemy na łączu. Gdy u mnie występują takie problemy, to dzieją się rzeczy dziwne.
    Co do wspomnianych obozów na drwalu to tam są różnice minimalne, 1 może 2 flagi. Pare razy puściłem 4 gienków jeden po drugim, atak na bliższy obóz, bloki i atak na bossa i wszystko weszło bez problemów. Zdarzyło się nawet, że gdzieś między puszczaniem gienków padł bliższy obóz i kolejny gienek poszedł inną trasą, też weszło jak powinno.
    2 paliki w bloku wyliczonym na tip top - bez żadnych dodatkowych przerw między atakami, a to na tyle dużo, żeby blok nie wyszedł przez przechwycenie, jak nie na pierwszym bloku, to na drugim.
    Ostatnio edytowane przez konkur4 ; 15.12.2016 o 01:13 Powód: ~eś

  10. #10
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja akurat gienków do bloku puszczam raczej wolno, bez pośpiechu, bo i najczęściej blok i tak trzyma dłużej, więc 2 flagi w tą czy tamtą stronę to mi różnicy nie robi.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.