Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: El Chupacabra i Wiki

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia

    El Chupacabra i Wiki

    robilem wedlug poradnika z wiki dla g270 msw i elitarne. niby jest 15x atak i teoretycznie powinno wpasc 75 grzybkow /15x5/ ale mi dzisiaj wpadlo tylko 70 i musialem dobic 1 oboz. straty ze hej ale przeboleje i na dodatek sprawdze bo mam jeszcze w zapasie. prosba jak by ktos robil wedlug tego poradnika i napisal ile mu grzybkow wpadlo? i ofc czy z kazdego ubitego obozu mial grzybki.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wiem post pod ale chyba wiem na czym poga problem otoz zebralem wszystkie grzybki i oczywiscie all ok. wczoraj zbieralem i robilem czesciami lekarstwo podejrzewam ze magazyny prowiantu zjadaja pewna ilosc grzybow i w koncowce brakuje 1 obozu. moje podejrzenia. jezeli przechodzi sie wedlug wiki 270 msw elit i nie robi sie lekarstwa "po drodze" wszystko jest ok.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    a zaglądałeś może do poradnika napisanego przez naszego kolegę z gry - Tatulo - El Chupacabra? Może w nim znajdziesz jakieś ciekawe wskazówki

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  4. #4
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Na El chupacabrze najlepiej atakować od wschodniej części, i klepnąć kilka małpiszonów na dole, nie trzeba zbierać grzybków na wszystkie obozy, część z nich można zwyczajnie ubić, efekt ten sam, czasem tylko trzeba mistrzem poklepać kilka razy by zmiękczyć. Ogólnie robiłem raz, i bez poradnika a wyrobiłem się ze stratami na ok 600 rekruta.

  5. #5
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    strona: http://settlersonlinewiki.eu/
    jest stroną fanowską, prowadzoną przez jednego z graczy.

    Temat przenoszę do działu Pytania i dyskusje .

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.02.2020 o 20:13

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.