Zobacz wyniki ankiety: Co y na to?

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    0 0%
  • Nie

    8 88.89%
  • Nie wiem?

    1 11.11%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Turniej miedzy serweowy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra

    Turniej miedzy serweowy

    Witam zbliżają się mikołajki więc może jakiś mały turniej serwerowy z serii kto najwięcej przygód ubije? Tutaj przygoda grinch świąt nie będzie. Staty proponował bym 10k mieczy brąz z 2k żelaznych jakies 500 koni. Serwer który zajmie pierwsze 3 miejsca otrzymają w nagrodę posąg renifera z sankami mikołaja kolorze poszczególnym złoto,srebro,brąz i oczywiście jakieś chatki z piernika. Nagroda główna wyspa z chata mikołaja 2 miejsce mniejsza chata i 3 cie najmniejsza chata. Taki mały bzdecik iodskocznia od codziennych przygód. Każdy gracz ma sporo rozwiniętą gospodarkę,ci którzy nie maja lepsi gracze mogą pomóc i każdy by klepał grincha:} Co myslicie licze na pozytywne głosy:}

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem na nie z powodu tego że po tym evencie jestem już znudzony robieniem przygód, i pewnie nie tylko ja. Na Boże Narodzenie w przygodach ma nie być prezentów więc to będzie swego rodzaju odpoczynek.

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HektorvI Zobacz posta
    Każdy gracz ma sporo rozwiniętą gospodarkę,ci którzy nie maja lepsi gracze mogą pomóc i każdy by klepał grincha:}
    Ja mysle, ze proponowane nagrody to duzo za malo zeby przekonac kogokolwiek z rozwinieta gospodarka do zrobienia przygody z ktorej nic nie leci nawet raz, a co dopiero do wymuszenia robienia tego masowo.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    temat zawodów międzyserwerowych już powstał i znajduje się tutaj. Zachęcam do wypowiadania się w nim, a obecny, jako zdublowany zamykam. Wpisy zostaną przekopiowane do istniejącego już tematu.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.