Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Rozdawanie fantów

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    W celu zorganizowania konkursu proszę o przesłanie dokładnego planu do supportu bądź bezpośrednio do mnie w prywatnej wiadomości.
    Bez oficjalnej zgody pracowników Blue Byte, konkursy nie mogą być organizowane.
    Przeraża mnie tak liberalne podejście do tematu z Twojej strony. Przecież graczom się w głowach poprzewraca, jeszcze gotowi pomyśleć, że ta gra jest dla nich i mają jakiś wpływ na rozgrywkę! Tylko moderatorzy gwarantują uczciwość i obiektywną ocenę! STOP dla nielegalnych konkursów!

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Konkurs, jak słownik wskazuje, ma na celu wyłonienie najlepszego kandydata. Rozdawanie fantów, to - według mnie - nie konkurs.

  3. #23
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nennokrah Zobacz posta
    Przeraża mnie tak liberalne podejście do tematu z Twojej strony. Przecież graczom się w głowach poprzewraca, jeszcze gotowi pomyśleć, że ta gra jest dla nich i mają jakiś wpływ na rozgrywkę! Tylko moderatorzy gwarantują uczciwość i obiektywną ocenę! STOP dla nielegalnych konkursów!
    Witam!

    Wystarczy przesłać szkic konkursu do mnie, a jeżeli będę mogła, chętnie pomogę w przeprowadzeniu konkursu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #24
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat
    Pani Penelopo

    Postaram się opisac To co chce zrobic w jak najprostrzy sposób

    Chciałbym od czasu do czasu rozdac innym swoj nadmiar surowca oferujac w zamian troszke rozrywki na tak uspionym G1 i chyba nie ma nic w tym zlego ze jesli zadam pytanie typu: ile mam kopalni czy mlynów na wyspie ,pierwszy w nagrode otrzyma X surowca?

    Pozdrawiam i nie umiem inaczej tego wytłumaczyc


    Mam nadzieje że napisałem to że da się to zroumieć
    Poradniki Generał 200,WETERAN oraz Major

    NOWOŚCI Z Testowego

    Wczoraj jest historią, jutro jest tajemnicą, dziś jest darem...

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rademenesik Zobacz posta
    Pani Penelopo

    Postaram się opisac To co chce zrobic w jak najprostrzy sposób

    Chciałbym od czasu do czasu rozdac innym swoj nadmiar surowca oferujac w zamian troszke rozrywki na tak uspionym G1 i chyba nie ma nic w tym zlego ze jesli zadam pytanie typu: ile mam kopalni czy mlynów na wyspie ,pierwszy w nagrode otrzyma X surowca?

    Pozdrawiam i nie umiem inaczej tego wytłumaczyc


    Mam nadzieje że napisałem to że da się to zroumieć



    A nie da sie w jeszcze prostszy? : P






    ps. aaale macie prawdziwe problemy na tym Waszym Nowym Swiecie, nie to, co my : P

  6. #26
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry.
    [16:58] Rademenesik: Czyli rozdawanie surowców to zło i zadajac pytnie ile mam mlynow na wyspie pierwszy w nagrode dostanie X surowca?TO jest zabronione tak?
    [17:00] BB_Anash2: Zgadza się.
    (...)
    [17:16] BB_Anash2: Sprawa jest jasna, jeśli chcecie zorganizować konkurs na czacie, musicie napisać o tym do supportu.
    [17:17] [STORM] ArturGrab: i czekać na zgodę?
    [17:17] BB_Anash2: Tak
    Powyższy cytat i post #18 wyjaśniają sytuację w 100%.


    Jestem przekonana, że jeśli BB_Penelopa uzna za stosowne coś dodać, z pewnością to zrobi.
    A póki co temat zamykam.
    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 01.11.2016 o 20:44

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.