Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: kompletnie nie widoczne elementy elementy kolekcjonerskie na wyspie

  1. #1
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Umiejscowienie kolekcji

    O ile kolekcje na ulepszonych magazynach jestem jeszcze w stanie przeboleć i zrozumieć, że siatka dla tego magazynu błędnie jest zrobiona, ale takiego typu ukryte kolekcje to już przesada.


    Tu link do obrazka.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Też mam w tym miejscu, no i co poradzić? Trzeba macać i tyle

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W takich miejscach można ustawić jakiś nieduży element ozdobny, np. kwiatki, dla kolekcjonerskich będzie wtedy za ciasno i wyskoczą w innym miejscu.
    Po jakimś czasie takie miejsca sprawdza się niemal odruchowo.

  4. #4
    Sciernisko
    Cytat Zamieszczone przez Kouta_Aoi Zobacz posta
    O ile kolekcje na ulepszonych magazynach jestem jeszcze w stanie przeboleć i zrozumieć, że siatka dla tego magazynu błędnie jest zrobiona, ale takiego typu ukryte kolekcje to już przesada.

    Tu link do obrazka.
    To może jeszcze na wejściu mają napisać gdzie te elementy leżą?!
    A może wszystkie w jednym miejscu ustawić? Zadaniem jest szukanie więc szukaj!

    I tak wg mnie BB zrobiło ten element gry za łatwy. Wg mnie powinny być jeszcze mini potyczki przy elementach kolekcjonerskich. Nie przy każdych, losowo.
    Chyba trzeba napisać do BB aby zlikwidowali elementy kolekcjonerskie, bo ciągla użytkownicy narzekąją i forum zaśmiecają.

  5. #5
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To może jeszcze na wejściu mają napisać gdzie te elementy leżą?!
    A może wszystkie w jednym miejscu ustawić? Zadaniem jest szukanie więc szukaj!

    I tak wg mnie BB zrobiło ten element gry za łatwy. Wg mnie powinny być jeszcze mini potyczki przy elementach kolekcjonerskich. Nie przy każdych, losowo.
    Chyba trzeba napisać do BB aby zlikwidowali elementy kolekcjonerskie, bo ciągla użytkownicy narzekąją i forum zaśmiecają.
    Zero pojęcia masz człowieku o co w temacie chodzi.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sciernisko Zobacz posta
    Chyba trzeba napisać do BB aby zlikwidowali elementy kolekcjonerskie, bo ciągla użytkownicy narzekąją i forum zaśmiecają.
    Niech cala gre od razu zlikwiduja, bo zawsze sie znajdzie sie znajdzie ktos, kto bedzie na cos narzekal.

    Aha, i zlikwidujmy tez od razu graczy, ktorzy na forum narzekaja na innych graczy i zasmiecaja tym forum

    PS. a do czego Twoim zdaniem forum sluzy?

  7. #7
    Sciernisko
    Cytat Zamieszczone przez Kouta_Aoi Zobacz posta
    Zero pojęcia masz człowieku o co w temacie chodzi.
    Tak się składa, że mam pojęcie. I jeszcze raz napiszę, że elementy kolekcjonerskie trzeba po prostu znaleźć. Zadanie banalnie łatwe.
    Widziałem już różne konfiguracje umiejscowienia i jakoś problemów ze znalezieniem nigdy nie miałem. Nie używam żadnych wspomagaczy do tego.
    I jak wspomniałem - trudność tego zadania jest śmiesznie niska.

    @Ranhea: poziom tego forum znacznie odbiega do normalnych - niestety jacy gracze takie forum.

  8. #8
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Sciernisko Zobacz posta
    Tak się składa, że mam pojęcie. I jeszcze raz napiszę, że elementy kolekcjonerskie trzeba po prostu znaleźć. Zadanie banalnie łatwe.
    Widziałem już różne konfiguracje umiejscowienia i jakoś problemów ze znalezieniem nigdy nie miałem. Nie używam żadnych wspomagaczy do tego.
    I jak wspomniałem - trudność tego zadania jest śmiesznie niska.

    @Ranhea: poziom tego forum znacznie odbiega do normalnych - niestety jacy gracze takie forum.
    Nie masz pojęcia, bo kolekcje nachodzące na tekstury to ewidentny błąd. Chyba, że ciebie uczyli całe życie, że błędy są dobre.

  9. #9
    Sciernisko
    Mam pojęcie. Skoro najeżdżasz myszką i to znajdujesz element to nie jest błąd. Zadanie polega na szukaniu, a nie patrzeniu tylko na mapę.
    Kolekcje nie stoją w środku skał, tylko na ich obrzegu tam gdzie dochodzi droga. Wg zrzutu, który załączyłeś - element jest widoczny. Niestety mapa nie ma kamery więc nie możesz ustawić się na wprost elementu aby go znaleźć. A co gdy element stoi za drzewkiem?! To też jest błąd?! Przecież też tekstury się nakładają i wcale elementu nie widać! A co powiesz na element stojący na dziedzińcu domu władyki? Drogę tam można narysować i jej nie widać a alement kolekcjonerski idzie wypatrzeć. Gdyby to zadanie miałoby być w wersji dla jasnowłosych, to wszystkie elementy kolekcjonerskie miałbyś ze strzałkami i w wyróżniającym się kolorze a w kolorach zlewających się z otoczeniem. A chyba nie o to chodzi.

    Co najwyżej co możesz zgłosić - to nie błąd - a pomysł aby mapę można było obracać i wtedy twoje problemy może by znikły - chociaż nie sądzę. Bo zaraz napiszesz, że kawałek konturu tekstury jest przykryty a to jest błąd.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2016
    Posty
    37
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    kompletnie nie widoczne elementy elementy kolekcjonerskie na wyspie

    Problem występuje coraz częściej. Szczególnie dotyczy wspanialych rezydencji, mrocznych oraz jak widać na screenie również akademii wojskowej
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: s1.jpg, 
wyświetleń: 267, 
rozmiar: 20.9 KB, 
ID: 2800.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: s2.jpg, 
wyświetleń: 246, 
rozmiar: 20.8 KB, 
ID: 2801.  

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.