Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Specjalny magazyn prowiantu - znikająca produkcja

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Specjalny magazyn prowiantu - znikająca produkcja

    Witam


    Wczoraj nastawiłem produkcję 35 manuskryptów w SMP i poczęstowałem go ciastkiem. Dziś rano loguje się do gry, wchodzę do magazynu ciacho działa ale produkcji manuskryptów brak. Myślę sobie kurde chyba zapomniałem kliknąć wczoraj produkcje. Ustawiam produkcję jeszcze raz patrze tym razem czy produkuje ( i produkuje ) i zajmuję się innymi rzeczami. Po jakimś czasie wchodzę do magazyny a tam ponownie ani produkcji manuskryptu ani manuskryptu. Rozpłynęło się. Zaglądam do gwiazdy i w gwieździe też brak.Takim sposobem nie mam ani manuskryptów ani surowców które były potrzebne do ich produkcji. Wniosek jest jeden. Kochane bb ponownie coś sknociło ponieważ najzwyczajniej w świecie SMP nie kończy produkcji tego co mu zadano i nie pojawia się to w gwieździe. Proszę o jak najszybsze pochylenie się nad tym błędem. Do supportu już napisałem. Jeśli ktoś miał podobny przypadek niech pisze w tym wątku.

    Pozdrawiam
    Hugo

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Też to mam, dałem na noc steki do produkcji z ok 500k mięsa, rano wchodzę magazyn pusty steków brak a mięso z powrotem w magazynie.

  3. #3
    Osadnik Awatar settler302012
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie problem dotyczy zbrojowni Kolejka na np 2-3 dni - wrzucona premia. Niestety ale co jakiś czas kolejka jest zerowana i premia ciągnie na pustych zbrojowniach :/. Samo się wszystko kasuje Miał ktoś podobny problem może? U mnie pojawiło się to od około 3-4 dni temu.
    Ostatnio edytowane przez settler302012 ; 23.10.2016 o 14:19

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tez mialem produkcje stekow na prawie 20 dni i brak...

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Miałem to samo ale z zwykłymi koszarami na premce - robiłem bodajże smk i ciągle dorabiałem rekrutów ( łącznie jak policzyłem miało się produkować 10k co jest dziwne bo sam posiadam 10,8k popa ;D )

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też mi produkcja w prowiancie zniknęła kilka dni temu.

  7. #7
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w sprawie problemów ze znikającą produkcją proszę o kontakt z Supportem pod adresem: account.support@thesettlersonline.pl .

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Dopiero po przeczytaniu tego tematu zwrocilam na ilosc stekow w mojej gwizdce, wiem ze na noc nastawilam produkcje 200 szt i faktycznie nie ma...

    edith: wrzucilam produkcje i premie na 12h, po pol godzinie wszytko sie wykasowalo, pewnie u kazdego kto ma ten problem tak to wyglada..
    wiadomosc do suportu wyslana - czekam na wiesci
    Ostatnio edytowane przez Fleotria ; 24.10.2016 o 12:07

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    magazyn prowiantu/zbrojownia - tak samo zeruje kolejke ......

    Ponadto ustawione 25 manuskryptów w 1 paczce w połowie znikło

  10. #10
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z brakiem (aktualnych) wpisów potwierdzających dalsze istnienie opisanego problemu temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.