Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 186

Wątek: Problem z grą na FF

  1. #91
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    dostałam oficjalną informację od BB, że problem jest już znany i trwają prace nad jego rozwiązaniem. Tymczasowym rozwiązaniem może być uruchomienie gry na innej przeglądarce.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  2. #92
    Dersar77
    Sprawdziłem na explorer dziła ale torche wolniej, chyba liska nie lubi czyli FF

  3. #93
    Początkujący Osadnik Awatar thea5
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To jest po prostu kpina. Przypominam szanownej ekipie BB, że to już nie jest beta a nie było eventu, żeby nie pojawiały się błędy.

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    wczoraj nic dzisiaj na operze rano trochę pośmigalo a teraz ani opera ani mozilla masakra jakaś niech się zabiorą za klocki lego !!!!!!

    wczoraj nic dzisiaj na operze rano trochę pośmigalo a teraz ani opera ani mozilla masakra jakaś niech się zabiorą za klocki lego !!!!!!

    nawet posty dwa razy się dublują nie wiem co sie dzieje ale jak włączam jakom kolwiek przeglądarke i próbuje gre załadować komp dostaje świra
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.10.2016 o 19:04 Powód: połączenie postów

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    trez mam problem z wejsciem do gry map[a sie laduje i na tym jest koniec poczekalem dluzej to napisalo czas sesji minol probuj dalej

    zastanawiam sie jak wejsc na gre zaraz przygody wygasna a tu dalej niemozna wejsc
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.10.2016 o 15:54 Powód: połączenie postów

  6. #96
    rymcymcymka
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Dobrawa Zobacz posta
    Dzień dobry,

    dostałam oficjalną informację od BB, że problem jest już znany i trwają prace nad jego rozwiązaniem. Tymczasowym rozwiązaniem może być uruchomienie gry na innej przeglądarce.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wybacz Dobrawa, ale Ty nie jesteś kimś ważnym w teame BB, więc sądzę, że mogłaś dostać wypieków na twarzy, a nie oficjalną informację. Moderator jest zwykłym graczem posadzonym na stołku do pilnowania innych graczy żeby się przykładnie zachowywali. Szklić nam tylną część ciała możesz, ale po co masz to robić i przy okazji z siebie pośmiewisko?
    Może Penelopa albo Taku coś tutaj napiszą, ale nie wydaje mi się żeby coś, co napiszą było zgodne z prawdą. Moderatorzy i BB łżą w tej grze od kiedy gram, a to jest od początku tej gry w Pl.

    Ps. MOD_Dobrawa - nie zadałaś sobie nawet trudu przeczytania całego wątku, gdyż robiąc to wiedziałabyś, że na innych przeglądarkach gra także nie działa.
    Ostatnio edytowane przez rymcymcymka ; 19.10.2016 o 19:29

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    3 miesiace tem\u tez wyslalem wiadomosc do bb proponowali ciasteczka wyczysczic przegladarke itp w koncu odpowiedz najlepiej zmienic kompa wkleilem nawet to na czacie gry i szybko mod sie pojawi

    zastanawiam sie dlaczego zaden mod ani ktos inny z bb nie napisze na forum dlaczego gra nie dziala tylko na priw
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.10.2016 o 15:50 Powód: połączenie postów

  8. #98
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rymcymcymka Zobacz posta
    Wybacz Dobrawa, ale Ty nie jesteś kimś ważnym w teame BB, więc sądzę, że mogłaś dostać wypieków na twarzy, a nie oficjalną informację. Moderator jest zwykłym graczem posadzonym na stołku do pilnowania innych graczy żeby się przykładnie zachowywali. Szklić nam tylną część ciała możesz, ale po co masz to robić i przy okazji z siebie pośmiewisko?
    Może Penelopa albo Taku coś tutaj napiszą, ale nie wydaje mi się żeby coś, co napiszą było zgodne z prawdą. Moderatorzy i BB łżą w tej grze od kiedy gram, a to jest od początku tej gry w Pl.

    Ps. MOD_Dobrawa - nie zadałaś sobie nawet trudu przeczytania całego wątku, gdyż robiąc to wiedziałabyś, że na innych przeglądarkach gra także nie działa.
    Dzień dobry,

    tak jak wyżej napisałam, przekazałam wam potwierdzoną informację od BB. Z wypiekami, czy tez bez Moderator komunikuje się i z CM i z GM, więc jeżeli zaznaczam, że przekazywana przeze mnie informacja pochodzi od BB, to tak właśnie jest w 100%.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    od wczoraj nie mogę wejść na wyspę, napisałam do suportu, wyczyściłam cache Flash Playera zgodnie z zaleceniem i nadal nic, gra nie działa. Może ktoś napisać na jakiej przeglądarce działa?

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2013
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    opera na 100%

Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.