Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 186

Wątek: Problem z grą na FF

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie też nic nie działa ładuje się wyspa i dalej nic nie da się zrobić Mozila czy nie ale to są zwykłe kpiny z nas graczy zaraz mi napiszą w odpowiedzi że mam za słaby sprzęt i muszę kompa zmienić zróbcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dziękuję, na explorerze poszło, ale czemu na firefoxie wisi? nigdy się tak nie działo...

    zmieniłam przeglądarke i ok, na firefoxie nie działa , na explorerze ciągnie
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.10.2016 o 15:52 Powód: połączenie postów

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a u mnie śmiga

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.12.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie też nie działa... widzę, że wątek założony o 7 rano prawie o 12 nadal aktualny. To się nazywa tempo reakcji. No i trudno, już muszę wyjść z domu.

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi tez nie dziala, fajny event.. juz bym wolal bez :/

  6. #66
    Osadnik Awatar pilzner001
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Złota Góra
    ten sam problem, poszło na chromie

  7. #67
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tego co widzę to problem nie dotyczy tylko jednej przeglądarki ,możne mod coś by nam powiedział co się dzieje .Czasem wystarczy powiedzieć przepraszam ,,pracujemy nad tym" i już jest lepiej a tu cisza.

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Problem istnieje już od paru tygodni i dotyczy prawdopodobnie updatu flasza. Znajomy zrobił update pare dni wcześniej i po restarcie od ręki ten miał problem. U mnie to samo. Pobrałem grę z głównej strony i póki co gram poza przeglądarka.

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    tez mam problem - ktoś się tym zajmuje ?

  10. #70
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    po zalogowaniu się i wciśnięciu graj, gra się ładuje, wyskakuje wiadomość o evencie i nie mogę go zamknąć w żaden sposób co więcej widzę z tyłu grę i nie mogę nic zrobić. na chromie chodzi problemy z wtyczkami na lisku sa od 2 lat co ewent jest problem z czymś do tego często po eventach muszę przeinstalowywać mozille jeżeli nie możecie skonfigurować gry to chyba wypadało by uprzedzić graczy

Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.