Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 186

Wątek: Problem z grą na FF

  1. #31
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Gordon555 Zobacz posta
    Od kilku dni loguję sie bez problemu ale po załadowaniu gry nie mogę na nic kliknąć, tzn. kilkam ale nic się nie dzieje.
    Czy to nowe zadanie, czy budynek, czy gwiazda, cokolwiek bym nie kilknął nic się nie dzieje. Używam najnowszej mozilli FF.
    Gdy przełączę się na Chroma wszytsko gra jak powinno. Czyżby trzeba było coś zainstalować?
    Czy też ktoś miał taki problem?
    Że tak zapytam, po zalogowaniu się gra chodzi Ci płynnie, tylko z brakiem efektów klikania, czy w momencie zalogowania łapie zwiechę tj. możesz nawigować po wyspie, możesz klikać, dźwiek towarzyszący kliknięciu jest, ale nic się nie otwiera? Drugi efekt często można spotkać na przygodach, po pokonaniu przywódcy, ale ten problem (przynajmniej u mnie) rozwiązywał relog, na wyspie tego jeszcze nie spotkałem.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie się włącza normalnie. Settly chodzą tylko nic nie można kliknąć. Tak to zrozumiałem co pisał Gordon555 (i ja też tak mam)

  3. #33
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2016
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja też nie mogę klikać na swojej wyspie. Co się dzieje?

  5. #35
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GoldenGirl25 Zobacz posta
    Ja też nie mogę klikać na swojej wyspie. Co się dzieje?
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Miałem ten sam problem ale już został rozwiązany.

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Coś zrobiłeś? Sam ustąpił? Ja mam nadal to samo

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bug 1271398 - [Regression] Problems with Adobe Flash Player 22 Stage3D and Firefox x64 >=v48

    Więc na wersjach x64 FF i pochodnych od niego nawet nie planują tego naprawiać, ponieważ "x64 nie jest domyślną wersją do pobrania dla Windowsa". Strasznie głupie.

    @Slavetti: dzięki, Twoje rozwiązanie pomaga, chociaż wtedy działa trochę dziwnie, grafika wygląda na spłaszczoną i rozciągniętą, nie działa zoomowanie rolką i trochę bardziej się tnie niż wcześniej. Ale działa.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Dobrawa ; 24.09.2016 o 14:00 Powód: linki prowadzące do stron zewnętrznych nie są dozwolone na czatach oraz forum TSO

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem z grą na FF

    nie uruchamia się gra, po zalogowaniu nie można wejść na wyspę, żadne przyciski nie działają, eh

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie ta gra dzisiaj nie działa !
    Po zalogowaniu nic nie działa , załaduje sie gra widać mape ale na nic klikać nie mozna

Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.